IV Murckowski Nocny Rajd Rowerowy.

IV Murckowski Nocny Rajd Rowerowy– Grupa Rowerowa Murcki- , zaprasza serdecznie na CZWARTY MURCKOWSKI NOCNY RAJD ROWEROWY.

Na ostatnim rajdzie, mimo półgodzinnego deszczu, przyjechało 50 osób, między innymi z Bytomia, Chorzowa, Mysłowic czy Tychów.

Tym razem wcześniej niż zazwyczaj, zapraszamy na rajd dookoła jeziora paprocańskiego. Długość trasy to 52 km, tempo ok 15 km/h. Trasa będzie lekko wymagająca, będzie kilka ostrych zjazdów i stromych podjazdów, np na Wzgórze Kamionka na Zarzeczu z piękną, nocną panoramą na Ślask.

Wyruszymy z rynku w Murckach 19 sierpnia w piątek o godz. 20.00.

Trasa w obydwie strony przebiegać będzie asfaltem i lasami, tradycyjnie, jak zawsze bez szaleństwa. Po drodze będziemy robić przerwy średnio co pół godziny, oraz czekać na osoby jadące wolniej. Na Żwakowie będzie otwarta specjalnie dla nas knajpka z jadłem i napojami.

Na Murcki wrócimy ok. godz. 02.30 i tak jak na poprzednich rajdach, zapraszamy na wspólne grilowanie na terenie Ogródków Działkowych „Wiesia” przy ulicy Mruczka. Będziemy się cieszyć, jeśli zawitacie chociaż symbolicznie, nawet na chwilkę, by zaznaczyć swoją obecność. Gril będzie już rozpalony, zapewniamy złoty napój i obsługę grila.
Kiełbaski, pieczywo na grila, zabieramy swoje ze sobą.

Wpisowe to 3 zł ( dotyczy osób wybierających się na grila po rajdzie) z czego zakupimy talerzyki, sztućce, kubki, musztardę, ketchup, węgiel drzewny, opłacimy miejsce na grila, prąd i wodę. Wpisowe zbieramy tuż przed grilowaniem.
W razie deszczu odwołujemy imprezę.

UWAGA!!!
Wycieczka nie ma charakteru zorganizowanego lub zrzeszonego, tylko koleżeński.
Każdy uczestnik jedzie na własną odpowiedzialność.
Pamiętajcie o podstawowym wyposażeniu rowerzysty, czyli o kasku i oświetleniu roweru.

IV Murckowski Nocny Rajd Rowerowy


Źródło : https://allevents.in/tychy/