Oto kandydaci na „Najpopularniejszego Dzielnicowego województwa śląskiego 2016”.

POLICJA MAŁE LOGOAsp. sztab. Adam Klima oraz st. asp. Marcin Wojdyła to dzielnicowi tyskiej komendy, którzy biorą udział w plebiscycie pod nazwą „Najpopularniejszy Dzielnicowy województwa śląskiego 2016”. Zachęcamy mieszkańców do głosowania na policjantów, którzy podczas swojej pracy podejmują skuteczne działania w celu zwiększenia poczucia bezpieczeństwa mieszkańców.

Konkurs „Najpopularniejszy dzielnicowy województwa śląskiego 2016” zorganizowany został dzięki współpracy katowickiej komendy wojewódzkiej z firmą Polska Press sp. z o.o. – wydawcą „Dziennika Zachodniego”. Na policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Tychach biorących udział w plebiscycie: asp. sztab. Adama Klimę oraz st. asp. Marcina Wojdyłę można głosować za pomocą SMS-ów, portalu społecznościowego Facebook i „kliknięć” na stronie www.dziennikzachodni.pl. Więcej na stronie internetowej „Dziennika Zachodniego” . Głosowanie będzie trwać do 31 sierpnia 2016 roku.

„Najpopularniejszego dzielnicowego województwa śląskiego 2016” poznamy 2 września, a 22 września odbędzie się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu. Zapraszamy do wzięcia udziału w głosowaniu!

Kilka słów o kandydatach:

Adam Klima1. asp. sztab. Adam KLIMA

Rewir II Dzielnicowych Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Tychach tel.: 510 957 368

Wymieniony policjant jest dzielnicowym os. „B-1” w Tychach. Podczas swojej pracy podejmuje skuteczne działania mające na celu zwiększenie poczucia bezpieczeństwa mieszkańców podległego mu rejonu służbowego. Współpracujeze społecznością i samorządem lokalnym oraz wieloma podmiotami znajdującymi się w podległym rejonie. Kontaktuje się z ofiarami przestępstw i pomaga im w rozwiązywaniu problemów. Ponadto podczas codziennej służby wielokrotnie brał udział w zatrzymywaniu osób poszukiwanych oraz sprawców przestępstw na gorącym uczynku. Interesuje się wschodnimi sztukami walk oraz turystyką górską.

Marcin WOJDYŁA2. st. asp. Marcin WOJDYŁA

Rewir I Dzielnicowych Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Tychach tel.: 798 030 414

W/w jest dzielnicowym os. „Z i Z-1” w Tychach. Współpracuje z mieszkańcami tego osiedla oraz z samorządem.Uczestniczy w działaniach na rzecz poprawy bezpieczeństwa. Przeprowadza rozmowy profilaktyczne oraz utrzymuje kontakt z ofiarami przestępstw. Podczas służby dokonał wielu zatrzymań osób poszukiwanych oraz sprawców przestępstw. Od kilku lat bierze czynny udział w Ogólnopolskim Tygodniu Czytania Dzieciom. Podczas swojej służby jako dzielnicowy dwukrotnie uczestniczył w Ogólnopolskich Zawodach Policjantów Dzielnicowych „Dzielnicowy Roku” na szczeblu KWP Katowice. Interesuje się sportem oraz lubi brać udział w grzybobraniach.


Źródło : http://www.tychy.slaska.policja.gov.pl/