Powiadom Policję jeśli rozpoznajesz osoby ze zdjęć.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach poszukują osób, które mogą posiadać istotne informacje o kradzieży do której miało dojść 16 czerwca br. w Tychach przy ulicy Armii Krajowej 2. Wizerunek osób mogących posiadać istotne dla sprawy informacje został „uchwycony” przez kamery monitoringu. Osoby mające informacje w tej sprawie proszone są o kontakt z tyską komendą.

Do zdarzenia doszło 16 czerwca 2016 roku w sklepie przy ulicy Armii Krajowej 2. Nieznany sprawca lub sprawcy dokonali kradzieży dwóch tabletów o łącznej wartości 798 zł. W wyniku przeprowadzonych czynności śledczy zabezpieczyli zapis z monitoringu, na którym został zarejestrowany wizerunek osób mogących posiadać istotne informacje na temat niniejszego zdarzenia:

  • mężczyzna w wieku około 30-35 lat, wzrost 170-180cm, łysy, ubrany w jasną koszulkę koloru szarego, jasne krótkie spodnie jeans, czarne buty, czarna torba przewieszona przez ramię,
  • mężczyzna w wieku około 30-35 lat, wzrost 170-180cm, włosy krótkie czarne, ubrany w czarną koszulkę, krótkie spodenki jeans, niebieskie buty, przez ramię przewieszoną ma ciemną bluzę,
  • kobieta w wieku około 20-25 lat, wzrost 160-165cm, włosy długie koloru blond, biała podkoszulka, czarne spodnie, białe buty, biała bluza przewieszona przez ramię.

Osoby, które rozpoznają mężczyzn i kobietę na prezentowanych zdjęciach lub posiadają jakiekolwiek informacje na temat wymienionego zdarzenia, proszone są o pilny kontakt z wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy Al. Bielska 46 lub pod numer telefonu 32 32-56-200, 32 325-62-30 lub telefonem alarmowym 997.

poszukiwani - 1

poszukiwani - 2

poszukiwani - 3

poszukiwani - 4


Źródło : http://www.tychy.slaska.policja.gov.pl/