H&M w tyskim Gemini Parku.

gemini-park-tychy wizuJedna z największych i najpopularniejszych firm odzieżowych na świecie dołączy do grona najemców Gemini Park Tychy.

Umowę najmu lokalu o powierzchni blisko 2 tys. mkw. podpisała szwedzka firma H&M.

– Sfinalizowanie umowy z tak rozpoznawalną marką jak H&M to bardzo dobra wiadomość zarówno dla mieszkańców Tychów, którzy wyczekiwali tego brandu, ale także dla nas. Cieszy nas, że najpopularniejsze firmy na świecie wybierają naszą inwestycję doceniając jednocześnie jej atuty – doskonałą lokalizację funkcjonującą już jako miejsce handlu oraz zasięg oddziaływania na 1,5 mln osób – mówi Anna Malcharek, dyrektor zarządzający Gemini Holding.

H&M to szwedzka firma odzieżowa oferująca modę damską, męską, młodzieżową i dziecięcą oraz kosmetyki i akcesoria. Firma H&M, Hennes & Mauritz powstała w Szwecji, w 1947 r. i jest jedną z największych firm odzieżowych na świecie.

H&M to kolejna firma, która wynajęła wielkopowierzchniowy lokal w obiekcie. Umowy najmu podpisały m.in. marki t.j.: Jysk (1100 mkw.), Martes Sport (970 mkw.), RTV Euro AGD (1200 mkw.) oraz Piotr i Paweł (1,4 tys. mkw.).

Gemini Park Tychy będzie trzecią z kolei inwestycją spółki Gemini Holding. Zaplanowane zostało jako nowoczesny, wielkopowierzchniowy obiekt handlowy, liczący ok. 36 tys. mkw. powierzchni najmu, dysponujący parkingiem na ok. 1100 pojazdów. Będzie w nim funkcjonowało przeszło 130 lokali handlowych, gastronomicznych oraz punktów usługowych.


Źródło : http://www.propertynews.pl/