Poszukujemy zaginionego Mariusza KNIEĆ.

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzi sprawę poszukiwawczą dotyczącą zaginięcia Mariusza KNIEĆ. Zaginiony ostatni raz był widziany 13 czerwca 2016 roku. Tyscy policjanci zwracają się z apelem do osób mogących udzielić jakichkolwiek informacji na temat zaginięcia.

zaginiony min 1

Według relacji osoby zgłaszającej, zaginiony w dniu 13 czerwca 2016 roku wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił oraz nie skontaktował się z rodziną.

KNIEĆ Mariusz

s. Jan, Janina

urodzony 14.02.1973 roku w Mysłowicach

zamieszkały – Tychy

Rysopis : wzrost 178 cm, sylwetka normalna, waga 97 kg, włosy krótkie – ciemne, oczy piwne, twarz owalna, uszy przylegające, nos prosty, uzębienie pełne.

Znaki szczególne : brak

Ubiór: krótkie dżinsowe spodenki koloru granatowego, koszulka z krótkim rękawem koloru ciemnogranatowego, buty sportowe koloru ciemnego z czerwonymi wstawkami m-ki PUMA.

Zwracamy się z apelem do osób, które mogą udzielić jakichkolwiek informacji na temat zaginięcia Mariusza KNIEĆ. Osoby te proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Miejską Policji w Tychach 32 325 6200, 32 325 6255, albo bezpłatny nr alarmowy 112 lub 997.


Źródło : http://www.tychy.slaska.policja.gov.pl/