45 urodziny GKS Tychy

GKS 45 latTo będą huczne i bardzo długie urodziny. GKS Tychy w tym roku świętuje swój 45. jubileusz.

GKS ma ogromne znaczenie dla mieszkańców Tychów, dlatego chcemy, żeby całe miasto świętowało z nami 45 urodziny.  Za nami wiele wspaniałych chwil, które będziemy starali się  przypominać i przywoływać przez najbliższy czas, bo przecież  GKS to nie tylko historia samego klubu, ale i  całego miasta mówi Grzegorz Bednarski, prezes spółki Tyski Sport.

Dlatego przez najbliższe miesiące można liczyć na sporo niespodzianek. Będzie hucznie, głośno i sentymentalnie. Pierwsze fajerwerki odpalili sami kibice, którzy w trakcie sobotniego meczu zaprezentowali efektowną oprawę.

Nie wszyscy pamiętają jednak, kiedy i w jakich okolicznościach powstał GKS, dlatego powtórkę z historii proponuje Tyska Galeria Sportu. Już 21 kwietnia o godzinie 17:00 TGS pokaże film o kulisach założenia nowego klubu w mieście, a także początkach jego działalności. Mini dokument o historii klubu przygotowuje  również spółka Tyski Sport. W filmie będzie można wysłuchać rozmów z byłymi i obecnymi zawodnikami. To będzie dobra okazja do przygotowania się  do testu wiedzy o GKS Tychy, który odbędzie się 14 maja, podczas Nocy Muzeów na Stadionie Miejskim Tychy.

45 lat GKSNawiązaniem do dawnych czasów będzie również  klubowy sztandar, który swoje  miejsce znajdzie  w gablocie obiektu.  Dla uczczenia obchodzonego jubileuszu przygotowano również specjalny layout herbu klubu. O wyborze jego wyglądu decydowali sami mieszkańcy. O urodzinach GKS będzie  głośno za sprawą kibiców, którzy przygotowują okolicznościowy hymn.

Fani klubu mogą już zacząć odliczanie  do otwarcia klubowego sklepu. Na jego półkach znajdą się  urodzinowe gadżety. Kolejne wielkie otwarcie przygotowała Tyska Galeria Sportu, która rozpocznie swoją działalność na Stadionie Miejskim Tychy. Urodziny klubu będą także obchodzone podczas Dni Miasta i  Niedzieli na Baczyńskiego. Pamiątką dla mieszkańców miasta będzie specjalne wydanie gazety. Ta rozdana zostanie przed ostatnim spotkaniem ze Stalą Mielec. Urodziny zakończy uroczysta gala.

 

Źródło : http://gkstychy.info