Futsal: remis Polaków w Tychach.

 


Reprezentacja Polski w futsalu 6:6 zremisowała ze Słowenią. Kolejna strata punktów sprawiła, że Biało-Czerwoni nie mają już szans na zwycięstwo w Pucharze Czterech Narodów.

Po remisie 6:6 ze Słowenią reprezentacja Polski w futsalu straciła szansę na zwycięstwo w Pucharze Czterech Narodów. Biało-Czerwoni w sobotę 2:3 przegrali z Finlandią, która w niedzielę podzieliła się punktami z Bośnią i Hercegowiną.

Rzadko spotykanym wyczynem popisał się w meczu Polaków kapitan reprezentacji Słowenii Igor Osredkar, który w przeciągu niespełna trzech minut zdobył dwa… samobójcze gole.

We wtorek zakończenie turnieju. Prowadząca Słowenia zagra o 1. miejsce z Finlandią. Polska w wypadku pokonania Bośni i Hercegowiny ma szansę na zajęcie 2. pozycji.

Polska – Słowenia 6:6 (5:5)
Mikołajewicz 1′, 16′, Franz 7′, Osredkar 16′ (sam.), 19′ (sam.), Zastawnik 34′ – Totosković 2′, 15′, 19′, Osredkar 10′, Fidersek 20′, 22′

Skład reprezentacji Polski: Maciej Foltyn, Michał Widuch – Łukasz Biel, Mikołaj Zastawnik, Marcin Mikołajewicz, Tomasz Kriezel, Cleverson, Maciej Mizgajski, Rafał Franz, Wojciech Pawicki, Dominik Solecki, Michał Kubik, Michał Marek, Artur Jurczak.


Źródło : http://sportowefakty.wp.pl/