Spotkanie Prezydenta Tychów z mieszkańcami Wartogłowca.

 


Maciej Gramatyka – Prezydent Miasta Tychy zaprasza mieszkańców dzielnicy Wartogłowiec na spotkanie, które odbędzie się we wtorek, 9 czerwca o godz. 17:00 w Zespole Szkolno-Przedszkonym nr 3.

Spotkanie ma na celu omówienie bieżących spraw dotyczących dzielnicy. Będzie to również okazja do bezpośredniej rozmowy z Prezydentem na tematy związane z funkcjonowaniem dzielnicy oraz potrzebami lokalnej społeczności.

Spotkanie odbędzie się we wtorek, 9 czerwca br. o godzinie 17:00 w Zespole Szkolno-Przedszkonym nr 3 (ul. Cmentarna 54).


Źródło : https://umtychy.pl/

Protected By
Shield Security