„Zabierz mnie na księżyc” premierowo w tyskim Multikinie.

 


Od 12 lipca we wszystkich kinach sieci Multikino można oglądać premierowo komedią „Zabierz mnie na Księżyc” ze Scarlett Johansson i Channingiem Tatumem w rolach głównych. 

W filmie „Zabierz mnie na Księżyc” widzowie zobaczą Scarlett Johansson („Avengers”„Asteroid City”) i Channinga Tatuma („Zaginione miasto”). Na wielkim ekranie czeka zabawna, stylowa komedia rozgrywająca się na tle historycznego wydarzenia jakim było lądowanie Apollo 11 na Księżycu. Kelly Jones, specjalistka od marketingu (Scarlett Johansson) zostaje zatrudniona, aby naprawić publiczny wizerunek NASA. Zaczyna działać i iskry lecą we wszystkich kierunkach, Kelly sieje spustoszenie. Szefem odpowiedzialnym za wystrzelenie rakiety jest Cole Davis (Channing Tatum). Kiedy Biały Dom uznaje, że misja jest zbyt ważna, aby miała zakończyć się niepowodzeniem, Jones otrzymuje polecenie zorganizowania fałszywego lądowania na Księżycu. I zaczyna się prawdziwe odliczanie… W pozostałych rolach wystąpią: Jim Rash, debiutantka Anna Garcia, Donald Elise Watkins, Noah Robbins, Colin Woodell, Nick Dillenburg, Christian Zuber oraz Woody Harrelson („Trzy Billboardy za Ebbing, Missouri”).

Bilety na premierowe seanse można nabyć w kasie kin sieci Multikino, na stronie www.multikino.pl oraz przez aplikację mobilną.

Szczegółowy repertuar jest dostępny na stronie www.multikino.pl.