Rodzinne świętowanie Dnia Ojca z Miejskim Centrum Kultury w Tychach.

 


Zapraszamy 23.06.2024 roku o godz. 13:00 do uczestnictwa w rodzinnej grze terenowej : “SUPERtato i młodzi bohaterowie”.

Dzień Taty, to wyjątkowe święto, które mamy zamiar uczcić z przytupem, dlatego zapraszamy wszystkich ojców wraz z pociechami do zapisów na niezwykłą grę terenową, podczas której wszystko może się wydarzyć. Jesteście na to gotowi?

Gry terenowe są rozgrywane najczęściej w czasie rzeczywistym. Wykorzystuje się w nich teren, jego topografię oraz inne właściwości. Istnieje wiele rodzajów gier terenowych: zręcznościowe, siłowe, taktyczne, fabularne i RPG. Podstawową umiejętnością wymaganą od gracza jest dobra orientacja w terenie, umiejętność czytania mapy lub wykorzystania urządzeń GPS oraz pracy w grupie.

Zapisy przez stronę internetową gratychy.pl (rejestracja grup 2-8 osobowych).

O co chodzi? Biegamy i chodzimy po parku, znajdujemy różne punkty, wykonujemy zadania – wszystko jak najdokładniej i jak najszybciej.

Dlaczego? Bo to naprawdę super zabawa! Wesołe wyzwania, szalone, rodzinne zadania, nietypowe łamigłówki i wiele wiele uśmiechu podczas tej wspólnej przygody.

Potrzebujesz dodatkowej motywacji…? No dobra. Dla najlepszych zespołów mamy nagrody. Jakie? Niech to pozostanie miłą niespodzianką.

Kiedy? 23 czerwca (niedziela). Odbiór pakietów startowych od 12:40, startujemy o 13:00, kończymy około 16:00.

Gdzie? Rozpoczęcie gry przy Placu Zabaw w Parku Suble w Tychach przy ul. Żwakowskiej, … tam też organizujemy finał gry i ogłaszamy zwycięzców 🙂

Dla kogo? Nie ma ograniczeń. Rodziny, grupy znajomych, pary, przypadkowi przechodnie 🙂 Dobrze, jakby w drużynie pojawił się tata grupy 😉

Ile nas może być? Rejestrujemy grupy 2-8 osobowe (zapisy online 🙂

Ile to kosztuje? Za darmo – for free 🙂

Na co czekasz? Też nie wiemy. Zapisuj się! 😉

Pobierz i przeczytaj regulamin

Rodzinna Gra Terenowa w Parku Suble z okazji Dnia Ojca organizowana jest z Budżetu Obywatelskiego dla miasta Tychy na rok 2024.Źródło : https://kultura.tychy.pl/