Charytatywny Całodobowy Mecz Piłki Nożnej dla Świetlikowa.

 


Całodobowy Mecz Piłki Nożnej to wyjątkowe wydarzenie, które przed laty zainicjowane przez założyciela Vikinga – Sławomira Buturlę i organizowane było pięciokrotnie przez Stowarzyszenie Sportowe Tychy.
Najdłuższemu spotkaniu piłkarskiemu w Tychach zawsze towarzyszył charytatywny cel, a każda cegiełka od uczestników, sponsorów i partnerów trafiała na szczytny cel. W przeszłości wsparcie otrzymało Hospicjum im. św. Kaliksta w Tychach czy Fundacja Cicha Nadzieja.
Reaktywowany mecz będzie okazją do wsparcia Fundacji Śląskie Hospocjum dla Dzieci Świetlikowo.
Mecz rozpocznie się w sobotnie południe (22.06., godz. 12:00) i zakończy się w niedzielne południe (23.06., godz. 12:00). Mecz toczył się będzie na połowie sztucznego boiska zlokalizowanego przy ul. Andersa 22, a więc do gry potrzebnych jest zaledwie 6-7 osób plus rezerwowi. Każdy zespół chcący wziąć udział musi uiścić opłatę w wysokości minimum 200 zł.
Jest też możliwość zareklamowania się w trakcie imprezy. Wszystkich szczegółów odnośnie gry, organizacji czy reklamy udziela Sławomir Buturla – 668-345-866 / calodobowymecz@gmail.com.
Zapraszamy do kontaktu i udziału!