21. edycja Reggae w Stodole już 1 czerwca w Kobiórze.

 


Już 1 czerwca 2024 w Kobiórze odbędzie się 21. edycja Reggae w Stodole. Ten festiwal muzyczny jest już tradycją na mapie Śląska, a słynie z wyjątkowej atmosfery i zabawy w rytmach reggae i ska. W tym roku organizatorzy zapowiadają nie tylko energetyczną muzykę, ale także dużo atrakcji dla wszystkich dzieci z okazji Dnia Dziecka.  Wydarzenie odbędzie się już 1 czerwca na boisku Leśnika przy ulicy Centralnej 117 w Kobiórze. Startujemy o godzinie 16:00. Nie może Was zabraknąć!

W tym roku obchodzimy 21. rocznicę tego kultowego już festiwalu, który podczas każdej edycji przyciąga fanów reggae z całej Polski. Na scenie wystąpią znane i lubiane zespoły: Boleo & Follow the Riddim, Krzywa Alternatywa, Las Melinas oraz Kołtun. Każdy
z nich przyniesie na scenę unikalne brzmienia i energetyczne wykonania, które są wizytówką Festiwalu w Reggae Stodole. – Jak co roku zapraszamy na Reggae w Stodole, Festiwal, który od lat tworzy dla Was grupa pasjonatów. Będziemy czekać na Was z niecierpliwością,
do zobaczenia pod sceną!
– mówi Alojzy Brańczyk, pomysłodawca i współorganizator festiwalu.

Dodatkowo, w związku z obchodami Dnia Dziecka, wszystkie dzieci będą mogły korzystać z atrakcji, których będzie sporo. Będzie okazja do zabawy w dmuchańcach, tworzenia artystycznych dzieł podczas zajęć plastycznych z Wiolą Piróg, autorką książek o smoku Płomyczku, pokazy Hobby Horse, nie zabraknie też kolorowej kredy, malowania buziek, postaci z Psiego Patrolu oraz ulubionych dziecięcych przysmaków – waty cukrowej i popcornu, które przygotują jak zwykle państwo Sobolewscy. Pamiętajcie też, by odwiedzić festiwalowy sklepik, w którym będą czekały stworzone przez Piotrka Kaczmarczyka pamiątkowe gadżety, związane z Reggae w Stodole.

Reggae w Stodole to idealne miejsce na rodzinne spędzenie tego wyjątkowego dnia!

Klimat festiwalu w Kobiórze wspierany będzie również przez lokalne punkty gastronomiczne – Cug do Pizzy, Kole Bany oraz Drink Bar u Adama.

Zapraszamy do wspólnej zabawy wszystkich miłośników dobrej muzyki, rodziny z dziećmi i każdego, kto chce z nami spędzić 1 czerwca.

Przyjedźcie do Kobióra, by razem celebrować 21 lat tej wyjątkowej tradycji, pełnej pasji do muzyki i integracji naszej społeczności.

Będzie gorąco nie tylko ze względu na letnią pogodę, ale przede wszystkim dzięki muzyce i wspaniałej atmosferze, którą razem stworzymy!

Po koncertach przewidywane jest tradycyjnie ognisko: zabierzcie instrumenty i dobrą energię, by wspólnie muzykować.

Do zobaczenia na Festiwalu Reggae w Stodole już 1.06.2024 w Kobiórze!