3 edycja rodzinnego sadzenia drzew w Tychach.

 


Tyszanie, którym urodziło się dziecko w 2023 roku, mogą uczcić ten moment sadząc drzewo na jednym z wybranych terenów zielonych w Tychach. Wydarzenie odbędzie się na początku czerwca (od 3 do 6 czerwca), a zgłoszenia do akcji można wysyłać już dziś.

To już 3 edycja rodzinnego sadzenia drzew. Od początku akcji w 2022 roku rodzice nowo narodzonych tyszan posadzili 190 drzew m.in. dęby, brzozy, tulipanowce, klony, magnolie, topole oraz lipy, tworząc przy tym miejsca o szczególnym znaczeniu sentymentalnym, upamiętniające ten wyjątkowy moment w ich życiu.

W tym roku posadzą kolejne 100 drzew – klony pospolite, wiśnie piłkowane 'Shirotae’, wiśnie piłkowane 'Sunset Boulevard’ oraz lipy drobnolistne.

Jak wziąć udział w akcji sadzenia drzew?

Posadzenie drzewa upamiętniającego narodziny dziecka jest całkowicie bezpłatne, a o udziale w akcji decyduje kolejność zgłoszeń. W dniu nasadzenia organizatorzy przygotują niezbędne narzędzia i wyposażenie. Drzewa sadzone będą w godzinach 12.00 – 15.00. Na miejscu będą pracownicy Tyskiego Zakładu Usług Komunalnych, którzy posłużą fachowymi radami.

Drzewa sadzone będą w Parku Suble, Rodzinnym Parku bł. Karoliny, Parku Górniczym, Parku Niedźwiadków, Miejskim Parku Solidarności, na skwerze przy ul. Dębowej.

Zgłoszenia są przyjmowane poprzez poniższy formularz internetowy do 31 maja godziny 12.00. 

RODZINE SADZENIE DRZEW 2024 – FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Mieszkańcy Tychów, którym urodziło się dziecko w 2023 roku mogą upamiętnić ten moment tradycyjnym posadzeniem drzewa. Wydarzenie zaplanowane jest na pierwszą połowę czerwca 2024. Posadzenie drzewa upamiętniającego narodziny dziecka jest całkowicie bezpłatne, a o udziale w akcji decyduje kolejność zgłoszeń. Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy wypełnić poniższy formularz online. Udział w akcji zostanie potwierdzony wiadomością wysłaną na Państwa adres e-mail podany w formularzu.

Przed wypełnieniem formularza i przekazaniem nam swoich danych dowiedz się kto, na jakiej podstawie, po co przetwarza Twoje dane osobowe i jak długo będzie je przechowywał. Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest Regulaminie akcji (kliknij i zapoznaj się z informacjami).

Zgłoszenie jest równoznaczne z udzieleniem zezwolenia na utrwalenie i rozpowszechnianie wizerunku na wykorzystanie wizerunku Uczestnika i dziecka. Zakres zgody na rozpowszechnianie wizerunku Uczestnika oraz jego dziecka określa formularz zgody na rozpowszechnianie wizerunku, który stanowi załącznik do Regulaminu Akcji.


Źródło : https://umtychy.pl/