Spotkanie z Podróżnikiem : Azory, Hiszpania i Portugalia, czyli dwutygodniowa podróż z rodzicami.

 


Klub Wilkowyje MCK – 13.05.2024 r., godz. 19.00

Wstęp wolny.

Zapraszamy na majowe Spotkanie z Podróżnikiem w Klubie Wilkowyje MCK! Zwiedzimy Azory, Hiszpanię i Portugalię razem z całą Rodziną z Dzień dobry Świecie!
„Dwutygodniowa podróż przez Portugalię, Azory i Hiszpanię była jedną z najbardziej skomplikowanych organizacyjnie podróży w moim życiu – 5 połączeń lotniczych, pociągi, autobusy, wynajem auta, mnóstwo atrakcji i przygód.. ale opłacało się, bo miejsca, które odwiedziliśmy i widoki były nie z tej ziemi! Przepiękna architektura hiszpańskiej Andaluzji, wspaniałe kościoły portugalskich miast, a do tego olśniewająca przyroda wyspy Sao Miguel… wszystko to doprawione ciągłym narzekaniem mojego taty.”
O autorce:
Iwona Marczak mówi o sobie w liczbach: 56 krajów, 6 kontynentów, 3 podbródki. Jest podróżniczką z pasji, bo z zawodu nauczycielką akademicką. O swoich podróżach opowiada w zabawny i przystępny sposób. Ceni sobie zarówno dalekie podróże, jak i te najbliższe, a w mediach społecznościowych ze szczerością dzieli się swoimi przygodami jako Dzień Dobry Świecie – na facebooku, instagramie i tik toku.

Źródło : https://kultura.tychy.pl/