Zapowiedź meczu 28 kolejki Fortuna 1 ligi : GKS Tychy – Resovia Rzeszów.

 


W Tychach dojdzie do spotkania niesłychanie ważnego dla obu ekip. Gospodarze walczą o to, aby utrzymać się w ścisłej ligowej czołówce. Resovia ma już nóż na gardle i jeżeli chce utrzymać się stawce pierwszoligowych ekip, to potrzebuje zwycięstw.

Obie drużyny mają swój cel na ten mecz, dla obu bezwzględnie powinno liczyć się tylko zwycięstwo. To mówi samo za siebie, jak może to być ciekawe spotkanie.

Przed nami mecz domowy. Chcemy się zrehabilitować za te ostatnie wyniki w domu, bo patrząc na ostatnie mecze to nie punktujemy w Tychach, zdecydowanie lepiej idzie nam na wyjazdach. To jest przede wszystkim pierwsza rzecz, którą chcielibyśmy poprawić, a druga to ważny fakt, że wygraliśmy w końcu mecz. Mam nadzieję, że to dobrze wpłynie na zespół, będą podbudowani i pewni siebie – wskazał Dariusz Banasik.

Będziemy dobrze do tego meczu przygotowani, chociaż niestety pauzuje Miki, który w Pruszkowie był jednym z najlepszych zawodników na boisku i jest w bardzo dobrej dyspozycji, co udowodnił też na treningach. Pozostali zawodnicy wracają, jak Śpiączka i Budnicki. Pozostali piłkarze są do naszej dyspozycji. Co do składu i ustawienia, decyzje zapadną tuż przed samym meczem. Mówi się, że wygranego składu się nie zmienia, ale teraz to i tak musi nastąpić, ze względu na to, że Patryk nie będzie grał i wraca przed chwilą wspominana dwójka. To jest jednak pozytywny problem dla nas – poinformował coach.

Do składu GKS-u powrócił Bartosz Śpiączka i Jakub Budnicki, którzy poprzednio pauzowali za kartki. Tym razem drużynie nie pomoże Patryk Mikita – jeden z najlepszych zawodników pola w meczu ze Zniczem Pruszków. Również pauza za żółte kartoniki. Poza Wiktorem Niewiarowskim wszyscy zawodnicy są zdrowi i gotowi do grania.

GKS Tychy – Resovia Rzeszów, sobota 20 kwietnia 2024 r., godz. 15:00

Terminy otwarcia kas :

  • 17-19.04.2024 r. (środa – piątek) – 12.00 – 18.00
  • 20.04.2024 r., (sobota) – 13.00 – 17.30

W dniu meczu bilety droższe o 5 zł.

W systemie biletowym online można zakupić bilety na to spotkanie. Dostępne tutaj.