Kup bilet i zajmij najlepsze miejsce na filmie „Civil War” z Kirsten Dunst.

 


Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na film akcji „Civil War” w reżyserii Alex Garland. Produkcję będzie można zobaczyć we wszystkich kinach sieci Multikino wieczorem od 11 kwietnia i wejdzie na wielkie ekrany 12 kwietnia. Bilety są dostępne w kasach kin sieci Multikino, na www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

„Civil War” wyprodukowało studio A24 i jest to najdroższa (70 mln dolarów) do tej pory produkcja tego kultowego amerykańskiego studia. Akcja filmu rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, w ogarniętych chaosem wojny domowej Stanach Zjednoczonych. Fotografka wojenna (Kirsten Dunst) wraz z grupą dziennikarzy próbuje dostać się do Waszyngtonu, będącego centrum dramatycznych wydarzeń.

W obsadzie filmu oprócz Dunst („Psie pazury”, „Na pokuszenie”) znaleźli się Cailee Spaeny („Priscilla”), Stephen McKinley Henderson („Diuna”), Jesse Plemons („Psie pazury”), Wagner Moura („Narcos”) i Nick Offerman („Devs”, „The Last of Us”).

Nominowany do Oscara Alex Garland to jeden z najciekawszych wizjonerskich reżyserów współczesnego kina. Oprócz takich filmów jak „Ex Machina”, „Anihilacja” czy „Men”, jest również twórcą serialu s.f. „Devs” i autorem scenariusza „28 dni później” w reżyserii Danny’ego Boyle’a. Garland jest również pisarzem. Jego pierwsza powieść „The Beach” („Niebiańska plaża”) szybko zyskała status kultowej i została zekranizowana przez Danny’ego Boyle’a z Leonardo DiCaprio w roli głównej.

„Civil War” to kolejna po „Ex Machina” i „Men” współpraca Garlanda ze studiem A24.

Multikino uruchomiło przedsprzedaż biletów na pierwsze pokazy przedpremierowe  11 kwietnia oraz na weekend premierowy od 12 do 14 kwietnia. Bilety można nabywać w kasie każdego kina sieci, przez stronę www https://multikino.pl/filmy/civil-war oraz aplikację.