Clödie w Art Music Club.

 


Clödie to utalentowana młoda artystka, obdarzona drapieżnym i niecodziennym głosem, obok której nie da się przejść obojętnie! Ten niecodzienny i charyzmatyczny głos posiada nie kto inny, jak Klaudia „Clödie” Trzepizur.

Clödie to min. uczestniczka IV Edycji The Voice of Poland, która podczas pierwszego występu w programie zaśpiewała piosenkę „It’s a Heartache” – Bonnie Tyler, która osiągnęła ponad dwa miliony odtworzeń w serwisie YouTube. Utwór wykonała z prawdziwym oldschoolowym zaśpiewem i od tej pory określana jest polską Bonnie Tyler.

Clödie zasłynęła po nagraniu akustycznej wersji utworu „Zombies” – The Cranberries, który dzisiaj ma już ponad trzydzieści sześć milionów odsłon w serwisie YouTube i tysiące pochlebnych komentarzy z całego świata.

Klaudia na scenie to wulkan energii. Jej charakterystyczna barwa głosu, charyzma i pozytywna energia podczas występów na żywo porywają publiczność. Świeżość i ogromna żywiołowość sprawiają, że zespół zaraz po wejściu na scenę, znajduje wspólny język z odbiorcą. Serdecznie zapraszamy!