Dzień Seniora na Sublach.

 


Zapraszamy do wysłuchania programu zespołu AQuartet „THE BEST OF, czyli najlepsze z najlepszych”. Składa się on z największych hitów, zaczerpniętych z bogatego repertuaru wkartetu.

Kwartet smyczkowy AQuartet powstał w 2000 roku. Tworzą go absolwenci Akademii Muzycznej w Katowicach. Przez 20 lat istnienia zespół wykonał kilkaset koncertów na scenach całej Polski. Wziął udział w kilku festiwalach, w tym kilkukrotnie w Festiwalu Nordalia w Katowicach, Festiwalu Filmów Skandynawskich w Darłowie, dwukrotnie w Festiwalu Telemannowskim w Żarach. Muzycy często i chętnie współpracują z innymi artystami np. wokalistami, tancerzami, aktorami i sportowcami. Repertuar AQuartetu to muzyka rozrywkowa, począwszy od utworów okresu międzywojnia poprzez muzykę filmową, musicalową aż po czasy współczesne, nie stronią także od dzieł klasycznych. W roku 2021 r. zespół nagrał płytę „Wszystko gra”. Kwartet nie boi się wyzwań i nieustannie pracuje nad nowymi programami.

Program „THE BEST OF, czyli najlepsze z najlepszych” składa się z największych hitów, zaczerpniętych z bogatego repertuaru zespołu AQuartet. Znajdują się w nim utwory taneczne, musicalowe, filmowe, utwory z lat 20. i 30., lat 80., a nawet rockowe. Utwory, które znalazły się w programie, to najbardziej oklaskiwane i najgoręcej przyjmowane na ich koncertach hity, przy których nie sposób się nudzić. Z pewnością każdy w tym programie znajdzie coś dla siebie. Pojawi się również kilka niespodzianek w postaci piosenek zaśpiewanych przez naszego konferansjera z bardzo dobrze przyjmowanego programu autorskiego pod tytułem „Pół żartem, pół dźwiękiem, czyli piosenki z wydźwiękiem”.

Skład zespołu:
I skrzypce – Łukasz Krusz
II skrzypce – Adriana Urbacz
altówka – Radosław Mikołajczyk
wiolonczela – Nikol Latocha
Konferansjer: Witold Pelka

Uwaga! Brak wolnych miejsc.


Źródło : https://kultura.tychy.pl/