Dzień kobiet w Mediatece.

 


8 marca każda kobieta powinna czuć się wyjątkowo, o co z pewnością zadba legenda śląskich przebojów – Mirek Szołtysek, podczas koncertu w Mediatece w programie „Szlagierowy zawrót głowy”.

Mirek Szołtysek jest autorem bogatego repertuaru muzycznego, który trafia bezpośrednio do odbiorców w każdym wieku. Jego utwory usłyszeć można w różnych rozgłośniach radiowych. Artysta współpracuje z wieloma ośrodkami telewizyjnymi w całym kraju, a w szczególności z telewizją TVS Silesia, Polo TV, TV Trwam, TV Katowice, TVT i TVC. Urodził się w Wielkich Hajdukach, czyli Chorzowie Batorym. Jest Ślązakiem z krwi i kości, pochodzącym z tradycyjnej śląskiej rodziny. Na scenie wystąpi z żoną Bożeną.

W swojej karierze zdobył wiele nagród. Jest m.in. laureatem nagrody przyznawanej na Gali Hanysy, Śląskiej Perły Telewizji TVS, a także osobowości Roku Miasta Chorzów.

8 marca, z okazji Dnia Kobiet, artysta wystąpi dwukrotnie na scenie tyskiej Mediateki, o godz. 17.00 oraz 19.00. Zaprezentuje swoje największe przeboje, których teksty często dotykają tematyki relacji damsko-męskich i kobiecego piękna. Można spodziewać się zatem udanej zabawy w iście biesiadnym stylu. Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie do wzięcia udziału w koncercie.


Źródło : https://kultura.tychy.pl/