Sauna for Ladies na Dzień Kobiet.

 


Zastanawiasz się, jak świętować Dzień Kobiet? Nasza odpowiedź to Sauna for Ladies w Saunach Książęcych! Drogie Panie, to okazja, by odetchnąć od codziennych obowiązków i zanurzyć się w chwilach relaksu i dbania o siebie. Już od samego wejścia poczujecie się otoczone wyjątkową atmosferą, stworzoną specjalnie z myślą o Waszym komforcie. Sauny Książęce przygotowały szereg atrakcji, które pozwolą zadbać o ciało, umysł i duszę. Gotowe na wyjątkową podróż w świat kobiecego relaksu i odnowy? A to już 7 marca 2024 r.

W programie relaksacyjne seanse saunowe, peelingi, maseczki oraz odżywki dla skóry, włosów i paznokci, posiłek oraz mnóstwo odprężenia podczas korzystania ze wszystkich atrakcji Saun Książęcych.

Sauna for Ladies to wieczór w Saunach Książęcych w Wodnym Parku Tychy przeznaczony tylko dla kobiet. Seanse saunowe, peelingi, maseczki i odżywki, specjalne pokazy, a także konkursy z nagrodami – tak w skrócie można opisać to, co dzieje się podczas tego wieczoru saunowego tylko dla kobiet w Wodnym Parku Tychy.

7 marca 2024 r. (czwartek) w godzinach 17:00 – 22:00

Seanse saunowe z Saunamistrzyniami oraz specjalne seanse z udziałem Saunamistrzów!

Bilety: 139 zł

BILETY KUPISZ ONLINE: https://www.wodnypark.tychy.pl/kup-bilet🎫

W cenie: poczęstunek (informacje o preferowaniu posiłku wegetariańskiego prosimy zgłaszać do 3 dni przed imprezą na adres biuro@wodnypark.tychy.pl) oraz kosmetyczne zabiegi: maseczki, peelingi i odżywki, możliwość udziału w specjalnych seansach saunowych, a także korzystanie ze wszystkich atrakcji strefy Saun Książęcych (m.in. jacuzzi, basenu zewnętrznego, groty solnej czy groty śnieżnej)

Menu:

I. Witalny krem z marchwi z kokosową przyjemnością

II. Sałatka z pieczonymi burakami

Możliwość skorzystania z usługi masażu w trakcie wydarzenia (dodatkowo płatne na miejscu)

Możliwość skorzystania z relaksacyjnych kąpieli w piwie, mleku itp. (dodatkowo płatne na miejscu)
Więcej o kąpielach: https://www.wodnypark.tychy.pl/aktualnosci/114,kapiele-relaksacyjne-w-wodnym-parku-tychy

Uwaga! Informujemy, że 7 marca 2024 r. Sauny Książęce Wodnego Parku Tychy będą dostępne tylko dla uczestniczek wydarzenia Sauna for Ladies. Bilety regularne w tym dniu nie będą dostępne.

Sauny Książęce są strefą beztekstylną.Źródło : https://www.wodnypark.tychy.pl/