20 Spacer Paprocański już jutro – 4 lutego.

 


W niedzielę, 4 lutego 2024 r. odbędzie się 20 edycja wydarzenia pod nazwą „Spacer Paprocański”. Akcję zainicjowała Klaudia Matlachowska w 2018 roku kierując się chęcią integracji tyszan, skupienia na aktywnym i zdrowym sposobie spędzania wolnego czasu oraz oczywiście promowaniu tak pięknego miejsca, jakim są tyskie Paprocany.

Zachęcam do udziału w spacerze każdego – tyszan, jak i mieszkańców okolicznych miast. Na spacer można przyjść samemu, z przyjaciółmi, rodziną, dziećmi czy z psim pupilem. Spacer Paprocański to doskonała okazja do wyjścia z domu i nawiązania nowych znajomości lub utrwalania relacji, które istnieją.

W niedzielę, 4 lutego uczestnicy jak zwykle spotkają się na tzw. „kwadratowym molo” w pobliżu paprocańskiej plaży strzeżonej. O godzinie 12:00 nastąpi krótkie powitanie wraz z upominkami, którymi będą ekologiczne torby (i nie tylko!) po czym cała grupa ruszy na około 8-kilometrowy spacer poprzez leśne ścieżki i dukty.

Więcej informacji na plakacie, na stronie Klaudia Matlachowska. Tyski Społecznik. oraz w wydarzeniu: 20. Spacer Paprocański. Edycja zimowa.Źródło : https://paprocany.info.pl/