Zaplanuj kolejową wyprawę starym pociągiem.

 


Po raz kolejny zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników podróży starymi pociągami na pokład pociągów specjalnych, które w ramach oferty ZIMA 2024 pojawią się przede wszystkim na szlakach kolejowych województwa śląskiego w piątek, sobotę i niedzielę 23, 24 i 25 lutego 2024 roku.

W Tychach pociąg SZYNDZIELNIA pojawi się 24 lutego o godz. 6:45.

Pociągi zostaną uruchomione na trasach rozpoczynających się na stacjach w Poznaniu, Tarnowskich Górach, Katowicach, Bielsku-Białej, Wadowicach, Żywcu oraz Cieszynie. W ramach trzydniowego projektu Pasażerowie skorzystają z kolejowych wypraw na pokładzie pociągów zestawionych w większości z elektrycznej lokomotywy EP05-23 oraz zestawu historycznych, oliwkowych wagonów pasażerskich 1 i 2 klasy, wraz z wagonem barowym WARS. Lokomotywa będzie dostosowana do wagonów pod względem historycznego charakteru, będzie wyposażona w sprzęg wysokiego napięcia gwarantujący ogrzewanie wagonów.

Szczegóły i rezerwacja biletów są dostępne TUTAJ.

Bilety na pociągi są biletami ryczałtowymi, obowiązują niezależnie od długości trasy, na jakiej podróżują pasażerowie. Pociągi objęte są całkowitą rezerwacją miejsc.

turkol24 rezerwuj szyndzielniaŹródło : https://turkol.pl/