Karnety i bilety na wiosenne mecze tyskiego GKS-u przy Edukacji 7.

 


Za nami runda jesienna, która dla jednych była wielką niespodzianką, dla innych spełnieniem oczekiwań, ale przede wszystkim, była okresem dużych zmian we wszystkich obszarach działalności klubu. Dostarczyła nam wielu emocji, nie tylko na boisku, ale również, a może i przede wszystkim, na trybunach. Mecze z Polonią Warszawa czy z Termaliką zostaną jeszcze na długo w naszej pamięci. Duże wsparcie kibiców nie tylko na meczach domowych, ale i wyjazdowych w wielu przypadkach pozwalało trójkolorowym piłkarzom wznosić się na wyżyny swoich umiejętności, dając swoją grą wiele radości tyskim fanom.

Przed nami jednak runda wiosenna i kampania, która ma wymiar nie tylko informacyjny, promujący nową rundę oraz zakup biletów i karnetów, ale również wizerunkowo-społeczny. GKS to emocje, które łączą różne pokolenia ludzi. Przeżywanie ich wspólnie z przyjaciółmi, rodziną, dziećmi, chłopakiem czy dziewczyną ma jeszcze większy wymiar.

#𝗧𝗢𝗚𝔼𝟟𝗘𝗥 to hasło, które ma podkreślić te wyjątkowe emocje w tym magicznym miejscu, jakim jest tyski stadion, nasz piłkarski dom. Pogrubione w niniejszym tekście słowa są nieprzypadkowe. Ale o tym dowiecie się niebawem. Od 1 lutego rozpoczynamy marketingową i CSR-ową kampanię promocyjną przed rundą wiosenną Fortuna 1. Ligi, aby być jeszcze bliżej Was. Gdziekolwiek w Tychach się nie znajdziecie, ciężko będzie nas nie zauważyć! #JedziemyNaWaszymDopingu

Tymczasem, poniżej przedstawiamy daty, ceny i zasady sprzedaży karnetów na rundę wiosenną Fortuna 1. Ligi w sezonie 2023/2024.

KARNETY WIOSNA (8 MECZÓW SEZONU ZASADNICZEGO – 1 GRATIS):

*karnet ulgowy przysługuje:
– uczniom i studentom do 26. roku życia – na podstawie ważnej legitymacji szkolnej/studenckiej,
– emerytom i rencistom za okazaniem ważnej legitymacji oraz posiadaczom karty Aktywni 60 plus,
– osobom niepełnosprawnym za okazaniem orzeczenia o stopniu niepełnosprawności,
– posiadaczom karty 3+ Liczna Rodzina – dla każdego członka rodziny.

**karnet dziecięcy przeznaczony jest dla dzieci do 14. roku życia. WARUNKIEM koniecznym możliwości zakupu tego typu biletu jest jednoczesny zakup biletu / karnetu dla osoby dorosłej (opiekuna).

VIP Prestige:
1800 zł – normalny,
900 zł – junior (do 14. roku życia).

W ramach karnetu:
– wstęp na wszystkie mecze sezonu zasadniczego rundy wiosennej sezonu 2023/24 Fortuna 1. Ligi (bez potencjalnych spotkań barażowych) do specjalnej strefy GOLD na 2. piętrze Stadionu Miejskiego w Tychach,
– wykwintny catering (dania ciepłe, przekąski) wraz z bogatą ofertą napojów alkoholowych,
– muzyka na żywo,
– miejsce na trybunie VIP,
– miejsce postojowe na ogrodzonym parkingu VIP przy stadionie.

VIP Club 1971:
540 zł – normalny,
270 zł – junior (do 14. roku życia).

W ramach karnetu:
— wstęp na wszystkie mecze sezonu zasadniczego rundy wiosennej sezonu 2023/24 Fortuna 1. Ligi (bez potencjalnych spotkań barażowych) do strefy SILVER znajdującej się na trybunie głównej Stadionu Miejskiego w Tychach;
– podstawowy catering (jedno ciepłe danie, przekąski) wraz z ofertą napojów,
– muzyka DJ,
– miejsce na trybunie VIP.

Sprzedaż online karnetów i biletów na mecz z Odrą Opole (mecz rozegramy 16.02.2024, g. 20:30) – start 18 stycznia godz. 12:00kupisz tutaj.

Sprzedaż stacjonarna w FanStore GKS Tychy, Stadion Miejski – od pon. do pt. godz. 10:00 – 18:00 (datę uruchomienia sprzedaży karnetów w naszym FanStore podamy niebawem!)

Kasa Stadionu Miejskiego od ul. Edukacji:
– 12-15 lutego (poniedziałek – czwartek), godz. 12:00 – 18:00,
– 16 lutego (piątek), godz. 15:30 – 20:30.

Rezerwacja miejsc dla osób posiadających karnety na rundę jesienną potrwa do 14 lutego (środa).


Źródło : https://gkstychy.info/pilka-nozna/