Świąteczna Giełda winyli i płyt CD w Gemini Park Tychy.

 


Gemini Park Tychy zaprasza na świąteczną edycję Giełdy Płyt Winylowych i CD – wydarzenie, które rozgrzeje serca wszystkich miłośników muzyki. Na Giełdę zapraszamy w dniach od 19 do 23 grudnia 2023 r., na poziom 1, do Strefy Relaksu.

Czy jesteś wytrawnym kolekcjonerem z bogatą kolekcją, czy dopiero rozpoczynasz swoją winylową przygodę, Giełda to miejsce, gdzie rock, pop, jazz, blues, heavy metal czy rap łączą pokolenia. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą ponad 10 tys. muzycznych perełek na winylach i CD, w tym z nowościami wydawniczymi oraz używanymi egzemplarzami – wiele z nich to unikatowe pierwsze edycje.

Świąteczna Giełda Płyt to nie tylko szansa na wzbogacenie swojej kolekcji, ale i okazja do zdobycia wiedzy o tym legendarnym nośniku dźwięku. Pasjonaci muzyki i specjaliści będą do dyspozycji, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania, doradzić w konserwacji i pielęgnacji płyt, a także zaoferować możliwość wymiany i zakupu winyli.

Odwiedźcie Gemini Paek Tychy w dniach 19-23 grudnia, w godz. 9:00-21:00 na 1 piętrze Gemini Park Tychy, w Strefie Relaksu.


Źródło : https://tychy.geminipark.pl/