Już dziś kupisz bilety na film „Aquaman i zaginione królestwo” w tyskim Multikinie.

 


Już dziś kupisz bilety do Multikina na film „Aquaman i zaginione królestwo”, który wejdzie do kin 21 grudnia. Bilety już są dostępne w kasach kin sieci Multikino, na www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

Jeden król poprowadzi wszystkich. „AQUAMAN I ZAGINIONE KRÓLESTWO” w kinach od 21 grudnia. Reżyser James Wan i sam Aquaman – Jason Momoa – oraz Patrick Wilson, Amber Heard, Yahya Abdul-Mateen II i Nicole Kidman powracają w sequelu najbardziej kasowego filmu DC wszech czasów pt. „Aquaman i zaginione królestwo”. Poprzednio Czarna Manta nie zdołał pokonać Aquamana. Wciąż jednak pragnie pomścić śmierć ojca i dlatego nie cofnie się przed niczym, żeby rozprawić się z Aquamanem raz na zawsze. Tym razem Czarna Manta jest potężniejszy niż dotąd. Posiadł moc mitycznego Czarnego Trójzęba, który kryje w sobie starożytną i złowrogą siłę. Żeby go pokonać, Aquaman nieoczekiwanie prosi o pomoc Orma, swojego uwięzionego brata i poprzedniego króla Atlantydy. Obaj muszą zapomnieć o różnicach, żeby ochronić królestwo oraz ocalić rodzinę Aquamana i cały świat przed nieodwracalnym zniszczeniem.

Multikino uruchomiło przedsprzedaż biletów na czwartek 21 grudnia i weekend premierowy od 22 do 25 grudnia. Bilety można nabywać w kasie każdego kina sieci, przez stronę www.multikino.pl oraz aplikację.