Szalony mecz przy Edukacji. GKS Tychy wyszarpał zwycięstwo w doliczonym czasie strzelając 2 bramki.

Na zakończenie 16. kolejki Fortuna 1 Ligi GKS Tychy pokonał przy Edukacji z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza 3:2.

To było niesamowite spotkanie! Zespół Bruk-Bet Termalica Nieciecza po pierwszej połowie prowadził w Tychach 2:0 po dwóch golach Wiktora Biedrzyckiego. Zawodnik „Słoni” wykorzystał dwa rzuty karne. Gospodarze się jednak nie poddali i w drugiej części spotkania najpierw strzelili pierwszego gola, w ósmej minucie doliczonego czasu gry Żytek wykorzystał rzut karny i doprowadził do remisu, a chwilę później Śpiączka zdobył zwycięską bramkę!

Spotkanie w Tychach dostarczyło ogromnych emocji, a ostatecznie zakończyło się wygraną GKS-u 3:2. Mecz trwał ponad sto minut!

GKS Tychy – Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2:2 (0:2)

• 0:1 – Biedrzycki W. – 25 min
  • 0:2 – Biedrzycki W – 45+7 (karny)
  • 1:2 – Rumin D. – 61 min
  • 2:2 – Żytek W – 90+9 (karny)

GKS Tychy : Kikolski – Wojtuszek, Nedić, Budnicki, Dijaković (89 Dzięgielewski), Błachewicz (46 Skibicki) – Połap (61 Machowski), Szpakowski (46 Niewiarowski), Żytek, Śpiączka – Rumin.

Bruk-Bet Termalica : Loska – Zawijskyj, Spendlhofer, Biedrzycki, Wacławek (66 Putiwcew) – Trubeha (75 Poznar), Dombrowskyj, Karasek (76 Fassbender), Ambrosiewicz, Radwański – Branecki (46 Jakubik).

Żółte kartki: Żytek, Skibicki, Nedić – Poznar, Radwański, Fassbender.