Zapraszamy do udziału w III Międzypokoleniowym Konkursie Tańca Amatorskiego w Tychach.

 


Fundacja Internationaler Bund Polska zaprasza już po raz trzeci do udziału w wyjątkowym wydarzeniu lokalnym jakim jest „Międzypokoleniowy Konkurs Tańca Amatorskiego w Tychach”. Wydarzenie odbędzie się dnia 29 listopada 2023r. w godzinach od 14.00 do 18.00 w sali widowiskowej Spółdzielczego Domu Kultury Tęcza, przy al. Niepodległości 188 w Tychach.

Zapraszamy do udziału wszystkie osoby, dla których taniec jest pasją, którzy tańczą amatorsko, pod okiem trenerów, jak również tych, którzy rozwijają swoje umiejętności samodzielnie. Międzypokoleniowy Konkurs Tańca Amatorskiego to doskonała okazja, aby zaprezentować się zarówno przed liczną publicznością, jak również poddać się ocenie profesjonalnego jury. Przede wszystkim, to jednak wyjątkowa przygoda i doskonała, wielopokoleniowa zabawa.

W Konkursie mogą wziąć udział zarówno soliści, jak i tańczące duety oraz formacje taneczne bez ograniczeń wiekowych. Zatańczyć może zarówno przedszkolak, jak i młodzież szkolna, osoby dorosłe oraz wyjątkowi i roztańczeni seniorzy. Każdy uczestnik będzie mógł zaprezentować się w swojej ulubionej technice tańca do wybranej przez siebie muzyki. Wszyscy zawodnicy zastaną wyróżnieni dyplomem uczestnictwa, a w każdej kategorii wyłoniony zostanie laureat poprzez głosowanie jury. Spośród laureatów każdej kategorii wybrany zostanie natomiast laureat nagrody Grand Prix. Przyznana zostanie również nagroda publiczności.

Wszystkich pasjonatów tańca, zdrowej rywalizacji oraz dobrej zabawy zapraszamy do zgłaszania udziału w fundacji Internationaler Bund Polska (ul. Edukacji 11, Tychy) – osobiście, mailowo (seniorzy.ibpolska@gmail.com) lub korespondencyjnie do dnia 24 listopada 2023r.

Formularz zgłoszeniowy i regulamin Konkursu do pobrania – tutaj

Projekt „III Międzypokoleniowy Konkurs Tańca Amatorskiego w Tychach”, prowadzony jest w ramach konkursu „Tyskie Inicjatywy Kulturalne” ogłoszonego przez Prezydenta Miasta Tychy na realizację zadania publicznego w 2023 roku w zakresie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i tradycji.Źródło : https://ib-polska.pl/