Kup bilety na mecze Trójkolorowych w specjalnych promocjach.

 


Do końca 2023 roku drużyna Dariusza Banasika na własnym boisku przy Edukacji 7 rozegra jeszcze 3 spotkania. W związku z tym przygotowaliśmy dla naszych kibiców specjalne promocje. Kup 2 bilety na mecze, a 3. z nich otrzymasz gratis. Ponadto, na poniżej wymienione spotkania, obowiązywać będzie nadal promocja dla uczniów szkół średnich. Przyjdź do kasy stadionu z legitymacją uczniowską i odbierz bilet za 1 zł.

CENNIK TRÓJPAK (3 mecze w cenie 2.):

*Karnet ulgowy przysługuje:
– uczniom i studentom do 26. roku życia – na podstawie ważnej legitymacji szkolnej/studenckiej
– emerytom i rencistom za okazaniem ważnej legitymacji oraz posiadaczom karty Aktywni 60 plus
– osobom niepełnosprawnym za okazaniem orzeczenia o stopniu niepełnosprawności
– posiadaczom karty 3+ Liczna Rodzina – dla każdego członka rodziny

**Karnet dziecięcy przeznaczony jest dla dzieci do 14. roku życia. WARUNKIEM koniecznym możliwości zakupu tego typu biletu jest jednoczesny zakup biletu / karnetu dla osoby dorosłej (opiekuna).

Kibic kupujący trójpak na trzy ostatnie mecze rundy jesiennej ma możliwość wyboru dwóch metod dostarczenia swojego mini karnetu:

Karta kibica
– dotychczasowa karta kibica: karnet / trójpak zapisze się na aktualnej karcie kibica, na podstawie której następuje wejście na stadion;
– nowa karta kibica (koszt zamówienia – 5 zł): wydruk nowej karty kibica, na której zostanie zapisany karnet. Odbiór tylko w kasie biletowej stadionu.
– wirtualna karta kibica: zapisana w portfelu telefonu.

Bilety pojedyncze na każdy mecz
Po zakupie karnetu i wybraniu opcji wydruku samodzielnego kibic ma możliwość wejścia na dany mecz na podstawie biletu wydrukowanego w formacie A4 lub okazanego w telefonie.


Źródło : https://gkstychy.info/pilka-nozna/