Zajmij najlepsze miejsce na premierze filmu „Marvels” w tyskim Multikinie.

 


Już dziś kupisz bilety do Multikina na jedną z największych premier listopada, czyli film „Marvels”! Produkcja wchodzi do kin 10 listopada, a pierwsze przedpremierowe pokazy odbędą się 9 listopada. Bilety już są dostępne w kasach kin sieci Multikino, na www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

Choć Carol Danvers, znana jako Kapitan Marvel, wyzwoliła się spod despotycznej kontroli Kree i zemściła na Najwyższej Inteligencji, wciąż nie ma chwili odpoczynku we wszechświecie rozdartym licznymi konfliktami. W czasie kolejnej misji dochodzi do komplikacji: dziwacznym zbiegiem okoliczności bohaterka przekracza kosmiczny portal powiązany z rasą Kree. W efekcie moce Carol zostają splecione z nadludzkimi zdolnościami jej największej fanki, Kamali Khan (znanej jako Miss Marvel), oraz dawno niewidzianej przyszywanej siostrzenicy, astronautki Moniki Rambeau, obecnie służącej na S.Z.A.B.L.I. Cała trójka musi połączyć siły, by ponownie ocalić wszechświat jako grupa o nazwie Marvels.

Multikino uruchomiło przedsprzedaż biletów na pokazy przedpremierowe 9 listopada oraz na weekend premierowy od 10 do 12 listopada. Bilety można nabywać w kasie każdego kina sieci, przez stronę www.multikino.pl oraz aplikację.