Dzieciniec Teatralny 3. : „Wiking Tappi”.

 


22 października o godz. 12.00 w ramach cyklu Dzieciniec Teatralny 3. zapraszamy do Pasażu Kultury Andromeda na projekcję bajki „Wiking Tappi”.

„Wiking Tappi” to seria opowieści o dzielnym, dobrodusznym wikingu i jego przyjaciołach. Akcja toczy się w magicznym świecie rodem z folkloru skandynawskiego. Obok Tappiego i jego nieodłącznego druha, psotnego renifera Chichotka, widz ma okazję poznać, wiele innych, baśniowych postaci.

Dzieciniec Teatralny 3.  to cykl  spotkań  rodzinnych (dzieci i ich dorośli opiekunowie), który będzie odbywał się w każdą niedzielę o godzinie 12.00, począwszy od lipca, aż do końca października w Pasażu Kultury Andromeda. Cykl będzie się składał z dwóch niezależnych bloków tj. pokazu filmowego dla dzieci (12.00) oraz warsztatów plastycznych (13.30).

Reżyseria: A. P. Morawski, T. Moult–Milewska, M. Kur, M. Cholerek, E. Borysewicz, M. Podolec, K. Zamarło, Ł. Kacprowicz, M. Graj
Kraj i rok produkcji: Polska, 2018
Czas trwania: 43 min.
Przeznaczona dla widzów 4+

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Kultura-Interwencje. Edycja 2023.


Źródło : https://kultura.tychy.pl/