Policja w Tychach poszukuje świadków zdarzeń drogowych.

 


Policjanci z Tychów prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie zdarzeń drogowych. Zwracamy się z prośbą do osób, które były ich świadkami o kontakt z policjantami z Zespołu do spraw Wykroczeń Komendy Miejskiej w Tychach.

– W dniu 28 września 2023 roku około godziny 16:32 w Tychach na ulicy Towarowej 2C, kierujący pojazdem Volkswagen o nieustalonych numerach rejestracyjnych, podczas wykonywania nieustalonego manewru, najechał na zaparkowany pojazd marki Volkswagen Polo o numerze rejestracyjnym ST39*** powodując jego uszkodzenie, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia.

– W dniu 26 września 2023 roku około godziny 11:30 w Tychach przy ulicy Batorego 49, kierująca pojazdem Hyundai o numerze rejestracyjnym ST31***, podczas wykonywania nieustalonego manewru, najechała na pojazd marki Audi o numerze rejestracyjnym ST83*** powodując jego uszkodzenie, a następnie oddaliła się z miejsca zdarzenia.

– W dniu 29 września 2023 roku około godziny 11:52 w Tychach przy ulicy Sienkiewicza 12, kierująca pojazdem marki Fiat Punto o numerze rejestracyjnym ST01***, podczas wykonywania nieustalonego manewru, najechała na pojazd marki Opel Corsa o numerze rejestracyjnym ST96*** powodując jego uszkodzenie, a następnie oddaliła się z miejsca zdarzenia.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat opisanych wyżej zdarzeń, proszone są o pilny kontakt telefoniczny lub osobisty z Zespołem do spraw Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Tychach, aleja Bielska 46, pokój numer 33, telefon 47 85 512 96.

– W dniu 19 września 2023 roku około godziny 10:40 w Tychach na parkingu przy ulicy Towarowej 2c, nieustalony kierujący samochodem marki Mercedes, wskutek niezachowania należytej ostrożności podczas manewru omijania, najechał na zaparkowany samochód marki Opel Astra o numerze rejestracyjnym KOS45*** uszkadzając go, po czym odjechał z miejsca zdarzenia.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat opisanego wyżej zdarzenia, proszone są o pilny kontakt telefoniczny lub osobisty z Zespołem do spraw Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Tychach, aleja Bielska 46, pokój numer 41, telefon 47 85 513 63.

– W dniu 29 września 2023 roku około godziny 14:50 w Tychach na ulicy Edukacji, w rejonie przystanku autobusowego „Tychy Pływalnia”, na jezdnię, wprost przed nadjeżdżający pojazd marki Citroen o numerze rejestracyjnym KOL9*** wbiegł nieznany pieszy, który doprowadził do zderzenia z pojazdem, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia drogowego.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat opisanego wyżej zdarzenia, proszone są o pilny kontakt telefoniczny lub osobisty z Zespołem do spraw Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Tychach, aleja Bielska 46, pokój numer 41, telefon 47 85 513 69.


Źródło : https://tychy.policja.gov.pl/