Weź udział w RoboTrip 2023. Spotkaj się z ekspertami KUKA i optymalizuj swoją produkcję.

 


Czy roboty mogą podróżować po Polsce? Jak najbardziej! Podczas RoboTrip 2023 możesz spotkać się face2face z inżynierami i robotami KUKA w swoim mieście. Poznaj trasę RoboTrip 2023 i nie przegap okazji do spotkania, które może odmienić oblicze Twojej produkcji.

Chcesz dowiedzieć się, jak automatyzacja i robotyzacja może usprawnić Twoje procesy produkcyjne? Planujesz wdrożyć roboty  do swojej fabryki i potrzebujesz wsparcia ekspertów? A może chcesz spotkać się z inżynierami KUKA i porozmawiać o swoich obecnych wyzwaniach technologicznych?

Te i wiele innych potrzeb spełnisz, dołączając do jednego ze spotkań w ramach cyklu RoboTrip 2023! Ekipa KUKA od początku roku podróżuje po Polsce, odwiedzając lokalnych przedsiębiorców i przedstawiając, jak krok po kroku wdrożyć robotyzację w proces produkcji.

Kolejny kierunek Tychy

Tychy to kolejny punkt cyklu konferencji i warsztatów RoboTrip 2023.

Spotkanie odbędzie się 12 października 2023 r. w siedzibie firmy KUKA (ul. Mysłowicka 1, Tychy).

[CHCĘ DOŁĄCZYĆ]

Dla kogo RoboTrip?

Świat robotyzacji i automatyzacji nie ma granic – na rozwiązaniach KUKA skorzystają wszystkie przedsiębiorstwa przemysłowe, które chcą podnieść jakość, wydajność, powtarzalność i bezpieczeństwo procesów przemysłowych.

RoboTrip 2023 kierowany jest dla małych i średnich przedsiębiorstw produkcyjnych m.in. z branży spożywczej, automotive, farmaceutycznej i spawalniczej, które:

  • planują transformację do industry 4.0, ale potrzebują wsparcia,
  • chcą poznać zalety związane z robotyzacją i automatyzacją produkcji,
  • mają obawy dotyczące wyżej wymienionych zagadnień i chcą je rozwiać z pomocą ekspertów,
  • korzystają lub chcą zacząć rozwijać biznes dzięki rozwiązaniom KUKA, są entuzjastami automatyzacji i robotyzacji chcącymi poszerzać swoją wiedzę i znajomość produktów KUKA

KUKA zaprasza na spotkanie nie tylko lokalnych przedsiębiorców, ale też wszystkich, którzy są entuzjastami automatyzacji i robotyzacji chcącymi poszerzać swoją wiedzę i znajomość produktów.

Nie zwlekaj – już dziś dołącz do podróży w kierunku przemysłu przyszłości!