Pasaż Kultury Andromeda – „Colargol. To nie bajka”.

 


„Colargol. To nie bajka” – to opowieść uniwersalna o wchodzeniu w dorosłe życie, w której każdy może odnaleźć cząstkę siebie.

Dawno, dawno temu w odległej galaktyce, Igor był szczęśliwy (przynajmniej tak mu się wydawało). Stężenie Midichlorianów w jego krwi nigdy nie było zdumiewające, jednak wystarczało, by skutecznie realizować i osiągać kolejne cele życiowe, spełniać marzenia.
Pewnego dnia Igor budzi się w swoim zaczarowanym lasku, który prędko okazuje się być pułapką bez wyjścia, a znikąd nie widać ratunku.
Chłopak powoli orientuje się, że jego oczekiwania drastycznie zderzyły się z rzeczywistością. Jak do tego doszło? Właśnie o tym Igor chciałby dzisiaj porozmawiać.

Piąta z kolei produkcja Teatru OdRuchu, z pomocą postaci Igora przybliża widzom świat młodych, wykształconych artystów sztuk scenicznych i autorefleksję bohatera na temat bycia aktorem po kilku pierwszych latach funkcjonowania w zawodzie.

Partnerzy: Fundacja Teatr Nowe Formy, Miejskie Centrum Kultury w Tychach
Koproducent: Teatr Mały w Tychach
Reżyseria: Monika Szydłowiecka
Wykonanie, tekst, choreografia: Michał Misza Czorny
Muzyka: Damian Przygodzki
Projekcje multimedialne: Marek Bula
Zdjęcia: Grzegorz Krzysztofik
Czas trwania spektaklu: 50 min

Spektakl powstał dzięki wsparciu finansowemu Tyskich Inicjatyw Kulturalnych, Związku Artystów Scen Polskich i Teatru Małego w Tychach.


Źródło : https://kultura.tychy.pl/