Wielkie Otwarcie Sklepu Charytatywnego Świetlikowo To i Owo w Gemini Park Bielsko-Biała.

 


Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo, od 14 lat opiekuje się nieuleczalnie chorymi dziećmi z terenu całego województwa śląskiego. Prowadzi Hospicjum Domowe dla Dzieci, Centrum Opieki Dziennej, jak również wypożyczalnie sprzętu medycznego, pomaga na wszystkie możliwe sposoby.
Fundacja 23 września otwiera Sklep Charytatywny dla Dzieci Świetlikowo To i Owo w Gemini Park Bielsko-Biała, a w późniejszym terminie w Gemini Park Tychy i kto wie, gdzie jeszcze znajdzie się na mapie.
Fundację wspomagają – jako Ambasadorzy – Martyna Wojciechowska i Sebastian Riedel.
Zwracamy się do Was z nadzieją, że również zaangażujecie się w projekt Świetlikowo To i Owo. Cały zysk zostanie przekazany na działalność Fundacji.
Na czym polega pomysł Świetlikowa ? W sklepach Świetlikowo To i Owo będzie można zakupić używane rzeczy dla dzieci. Odzież i inne przedmioty fundacja będzie otrzymywać głównie od mam, których dzieci już wyrosły ze swoich ubrań. Wśród darczyńców będą także osoby znane i lubiane.
W planach oprócz sprzedaży jest również organizowanie pokazów mody, spotkania z ważnymi osobami wspierającymi młode mamy.
Czy zechcesz się przyłączyć do tego przedsięwzięcia i zadbać o środowisko naturalne, dając drugie życie rzeczom, a także pomóc chorym dzieciom?
Zbierana jest odzież dziecięca do rozmiaru 140cm.
Świetlikowo To i Owo – wesprzyj akcje Hospicjum Dziecięcego i Centrum Opieki Dziennej, przekaż ubranka po swoich pociechach.
Ważne! Do wszystkich chętnych darczyńców.
Odzież można dostarczyć do siedziby Fundacji w Tychach przy ul. Jaroszowickiej 113, w godzinach od 8:00 do 16:00
Kontakt telefoniczny w razie pytań – tel. 729 057 350
Więcej na FB .