Zlot Kabrioletów w Tychach.

 


Zapraszamy na niezapomniany Zlot Kabrioletów w Tychach!

Dołącz do nas o godzinie 12:30 na malowniczym terenie Browaru Obywatelskiego, (Browarowa 7, Tychy) gdzie rozpocznie się nasze ekscytujące wydarzenie.

Event rozpocznie się od przejazdu (wyjazd 13:30) przez urokliwe ulice Tychów. Dokładna trasa zostanie ujawniona w dzień zlotu, dodając tajemniczego charakteru naszemu wydarzeniu. Będziecie mieli okazję odkryć piękno miasta i zobaczyć jego atrakcje. Zachęcamy do uwieczniania każdej z atrakcji na naszej trasie, korzystając z mapki, która zostanie rozdana. Będzie to nie tylko świetna pamiątka, ale również okazja do zdobycia wyjątkowego upominku!
Będziecie również mieć możliwość, aby oddać swój głos na „Auto Zlotu” podczas naszego wydarzenia. Wasza decyzja zadecyduje o wyborze najbardziej wyjątkowego samochodu, który zostanie uhonorowany tym prestiżowym tytułem.
Warownia Rycerzy Pszczyńskich (Bielska 50, 43-200 Pszczyna) stanowi wyjątkowe miejsce, w którym uroczyście zaczony zostanie zlot.
Będzie możliwość zorganizowania przytulnego ogniska. Udostępnione zostaną kijki oraz ruszt, umożliwiające przyrządzenie nie tylko pysznych kiełbasek. (Warto zaopatrzyć się we własne prowianty). Dodatkowo, ze względu na fakt, że warownia pełni również funkcję restauracji, będzie można nabyć obiady oraz piwo na miejscu.
Zlot Kabrioletów w Tychach to nie tylko okazja do prezentacji Waszych pięknych aut, ale również doskonała okazja do wspólnego spędzenia czasu, wymiany doświadczeń i czerpania radości z pasji, która nas wszystkich łączy.
Wydarzenie na FB – KLIKNIJ TUTAJ