Najgorsza postać nieuleczalnej choroby zmieniła w koszmar życie Natalii . Pomóżcie !!

 


Cel zbiórki : leczenie, programowanie stymulatora mózgu, potrzebny specjalistyczny sprzęt dla niepełnosprawnej osoby, środki higieny, rehabilitacja, dojazdy, zapewnienie lepszej przyszłości dla nieuleczalnej chorej Natalii .

Najgorsza postać zespołu tourette’a, potwornej dystonii, padaczki i chorób zwyrodnieniowych zwojów podstawnych zawładnęła i zmieniła w piekło,w koszmar życie Natalii. Jej ciało ciągle drży a usta wydają niewyobrażalny krzyk, niecenzuralne słowa.

Natalia kiedyś bardzo pracowita, ambitna i zdolna osoba. Dziś w życiu jest jak chory, zraniony, zamknięty w klatce ptak bez możliwości samodzielnego egzystowania. Pozostała w cieniu przez tak postępujące z dnia na dzień liczne choroby, które zabrały jej wszystko : marzenia, plany, myślenie o lepszym jutrze. Każdy dzień zaczyna i kończy potwornym cierpieniem, bólem, osamotnieniem, niemocą. Nie potrafi wciąż wygrać z wszystkimi chorobami pragnie je tylko odrobinę ujarzmić. Wymaga 24 godzinnej stałej opieki. Najgorszy w Polsce a nawet na świecie Zespół Tourette’a w najgorszym wydaniu z niecenzuralnymi, niekontrolowanymi słowami, światłowstręt z postępującym z dnia na dzień niedowidzeniem, niemoc pisania, utrzymania czegokolwiek w rękach, kłopoty z przełykaniem, niemoc poruszania się. To wszystko sprawia, że Natalia jest jak roślina, którą trzeba pielęgnować i odżywiać. Po wyczerpaniu całej farmakoterapii, zastosowaniu Głębokiej Stymulacji Mózgu i licznych wizyt u wszystkich możliwych specjalistów zajmujących się takimi chorobami. W życiu wciąż ma potwornego pecha. W obecnej chwili w miejscu wszczepienia generatora impulsów pojawiło się kolejne potworne zaczerwienienie z silnie piekącym bólem, z którym niestety mimo takiego cierpienia w chwili obecnej musi walczyć. Stymulator chociaż nie do końca pomaga Natalii, to bez niego nie potrafi już żyć. Pilnie potrzebna jest Pomoc finansowa na zakup nowego, mocniejszego wózka inwalidzkiego ponieważ przy tak postępujących chorobach nogi Natalii wciąż odmawiają posłuszeństwa a obecny który posiadała się zepsuł, przy tak gwałtownej chorobie. Wszystko to sprawia, że potrzebny jest sprzęt specjalistyczny, środki higieny i ciągłe leczenie, wykonanie wielu wizyt celem zmiany parametrów stymulatora, badań w Klinikach, kontroli w bardzo odległych miejscach. Wiąże się to z bardzo dużymi wydatkami. Skromny budżet niestety nie wystarcza na pokrycie takich wydatków. Rodzina nie posiada samochodu a wyjazd z osobą niepełnosprawną specjalnym samochodem jest spory. Żaden lekarz z pobliża nie jest w stanie pomóc. Dlatego zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o pomoc finansową, którą przeznaczymy na pilnie potrzebny sprzęt specjalistyczny, leczenie, środki higieny, rehabilitację, dojazdy.

Bardzo prosimy Państwa o każdy symboliczny grosz. Każda kwota nawet najmniejsza ma ogromne znaczenie i jest na wagę złota. Prosimy Państwa jako ludzi dobrych serc Pomóżcie nieuleczalnie chorej Natalii, której życie zmieniło się w najgorszy koszmar. Z góry Państwu bardzo serdecznie dziękujemy.

Link do zbiórki to https://pomoc.pl/walka-natalii

 


Źródło : https://pomoc.pl/