Nowy zastępca Komendanta w Tychach.

 


W komendzie wojewódzkiej odbyło się dzisiaj spotkanie związane z powierzeniem obowiązków służbowych na stanowisku I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Tychach. Podinspektor Tomasz Zawadzki pełnił do tej pory funkcję Naczelnika Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą w tyskiej komendzie. Rozkaz personalny wręczył Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach nadinspektor Roman Rabsztyn.

Rozkazem personalnym Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach nadinsp. Roman Rabsztyn powierzył z dniem 8 sierpnia pełnienie obowiązków służbowych na stanowisku I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Tychach podinsp. Tomaszowi Zawadzkiemu, który dotychczas był Naczelnikiem Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą w tyskiej komendzie. Rozkaz odczytał Naczelnik Wydziału Kadr Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach mł. insp. Sławomir Zynek. W spotkaniu uczestniczył Komendant Miejski Policji w Tychach insp. Roman Fitrzyk. Szef śląskiego garnizonu, wręczając awans oficerowi, złożył mu gratulacje, życząc sukcesów na nowym stanowisku.

Powitanie nowego Zastępcy Komendanta odbyło się również w tyskiej jednostce. Podinsp. Tomasz Zawadzki przyjął gratulacje i życzenia od kadry kierowniczej, policjantów oraz pracowników cywilnych.


Źródło : https://tychy.policja.gov.pl/