3 mecze – 3 zwycięstwa. Tyski GKS liderem Fortuna 1 ligi.

GKS Tychy, ze strzelającym gole w każdym meczu tego sezonu Wiktorem Niewiarowskim, jest jedyną drużyną z kompletem punktów po trzech kolejkach 1. ligi piłkarskiej. W niedzielę podopieczni Dariusza Banasika pokonali na wyjeździe dotychczasowego lidera Odrę Opole 2:0.

Odra w końcówce pierwszej połowy nie wykorzystała rzutu karnego, a w 51. minucie czerwoną kartkę, po drugiej żółtej, zobaczył jej zawodnik Wojciech Kamiński. Tyszanie w końcówce meczu wykorzystali grę w przewadze. Bramki zdobyli : świetnie spisujący się w tym sezonie 21-letni Wiktor Niewiarowski oraz w doliczonym czasie Daniel Rumin.

Odra Opole – GKS Tychy 0:2 (0:0)

• 0:1 Niewiarowski (79.),
  • 0:2 Rumin (90.+6)

GKS Tychy : Kikolski – Połap (67. Machowski), Brudnicki, Nedić, Tecław, Błachewicz, Radecki, Żytek, Szpakowski (67. Niewiarowski), Mystkowski (74. Mikita), Śpiączka (83. Rumin)