Koszulki tyskiego GKS-u na sezon 2023/24.

 


Po długim okresie wyczekiwania przez trójkolorowych kibiców wzorów nowych koszulek, finalnie oddajemy w wasze ręce nowy wzór trykotów od firmy Hummel, w których podopieczni Dariusza Banasika będą rozgrywać swoje mecze w sezonie 2023/24 Fortuna 1. Ligi.

Symbolem? Fiat 126p. Dlaczego? Już spieszymy z wyjaśnieniem. Dokładnie 50 lat temu, 6 czerwca 1973 roku, z taśm fabryki zjechały pierwsze egzemplarze popularnego malucha, którego produkowano przez 27 lat. Przez pół wieku historii małego Fiata powstało ponad 3,3 miliona samochodów, które wyprodukowano nie gdzie indziej jak tu, w naszych Tychach. To właśnie w przedsezonowych materiałach mieliście okazję zauważyć dokładnie ten samochód, pomalowany w trójkolorowe barwy.

Między innymi w związku z tym, to właśnie ten symbol będzie motywem przewodnim podczas nadchodzących rozgrywek. Niech w nadchodzącym sezonie niesie nas hasło: Jedziemy na Waszym dopingu, które razem z grafiką na koszulkach tworzy spójną całość.

– Ubiegłoroczne koszulki nawiązujące do charakterystycznych miejsc Tychów spotkały się z bardzo pozytywnym odbiorem wśród kibiców, dlatego razem z Klubem zdecydowaliśmy o  kontynuacji ukazywania ważnych dla miasta i GKS-u symboli. Koszulki na sezon 2023/24 inspirowane są trójkolorowym maluchem, obchodzącym jubileuszu 50-lecia – mówi „Piłkarski Leniwiec”, autor projektu trykotów.

Koszulki będziecie mogli zobaczyć w pełnej okazałości, na naszych zawodnikach w najbliższą sobotę (15 lipca), podczas oficjalnej prezentacji drużyny i meczu sparingowego z Vorskla Poltava na E7! Do zobaczenia na stadionie i pamiętajcie, jedziemy na Waszym dopingu!

Przy okazji promocji nowych trykotów, miło nam także poinformować, że firma Hummel pozostaje naszym partnerem technicznym na najbliższy rok.

Hummel to duńska marka obuwia i odzieży sportowej z głębokimi korzeniami w piłce nożnej i piłce ręcznej – został sponsorem technicznym tyskiego klubu w końcówce sezonu 2015/16 i do tej pory regularnie dostarcza sprzęt meczowy i treningowy. Podobnie jak w latach ubiegłych, tak i teraz dystrybutorem sprzętu będzie firma AMH 365 Sport.

Koszulki w cenie 249 zł dla dorosłych oraz 229 zł dla dziecka, będzie można zakupić w naszym sklepie mobilnym na terenie Trójkolorowego pikniku, który rozpoczynamy o godz. 14.00 w sobotę, 15 lipca przy Edukacji 7!

 Źródło : https://gkstychy.info/pilka-nozna/