Superbet na dłużej sponsorem głównym GKS-u Tychy.

 


Z ogromną przyjemnością informujemy, że Klub Piłkarski GKS Tychy nadal będzie wspierany przez firmę Superbet, jednego z liderów polskiego rynku bukmacherskiego. Nowa umowa sponsorska została podpisana do końca czerwca 2024 roku. W sezonie 2023/24 logo firmy pozostanie w centralnym miejscu koszulek meczowych piłkarzy GKS-u Tychy.

– Za nami kolejny ważny krok przygotowań do nowego sezonu. Cieszy fakt, iż sponsor główny klubu – marka Superbet – pozostanie z nami na kolejny sezon, a tym samym logo firmy pozostaje na froncie koszulki meczowej GKS-u.  Jesteśmy wdzięczni za okazane nam zaufanie, które pozwoli na dalszy rozwój klubu i realizację wielu ciekawych projektów – mówił Marcin Ćwikła – Dyrektor ds. marketingu i sprzedaży KP GKS Tychy.

– Sponsoring GKS-u Tychy, to dla nas bardzo ważny projekt, który nadal chcemy kontynuować. W Klubie zaszło w ostatnim czasie wiele zmian i zaciekawieniem, trzymając mocno kciuki za sportowe sukcesy, przyglądamy się nowym perspektywom, które otworzyły się w Tychach. Cieszymy się, że nasze logo nadal będzie widoczne na froncie koszulki, tym bardziej, że w tym roku Klub przygotował coś naprawdę niesamowitego – powiedział Łukasz Seweryniak, Prezes Superbet.

Superbet to globalny operator zakładów bukmacherskich, który jest 11. najwyżej notowaną firmą gier on-line na świecie i jednym z największych graczy w Europie. Jest sponsorem strategicznym Lecha Poznań, a także m.in. Górnika Zabrze. Od sezonu 2022/23 jest oficjalnym partnerem Reprezentacji Polski w skokach narciarskich.

Ambasadorami marki są Jerzy Dudek, Sławomir Peszko i Tomasz Smokowski.


Źródło : https://gkstychy.info/pilka-nozna/