Uwaga ! Policjanci prowadzą poszukiwania zaginionego 33-letniego Łukasza Pawelczyka.

 


Policjanci szukają zaginionego 33-letniego Łukasza Pawelczyka. Mężczyzna ostatni kontakt z rodziną miał 10 lipca bieżącego roku około 16.00. Do tej pory nie wrócił do miejsca zamieszkania i nie ma z nim żadnego kontaktu. Jego życie i zdrowie mogą być zagrożone.

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni – Oksywiu otrzymali zgłoszenie o zaginięciu 33-letniego Łukasza PawelczykaMężczyzna ostatni raz widział się z rodziną 10 lipca bieżącego roku około 16.00. Zaginiony powiedział, że jedzie służbowo do Warszawy, jednak ostatnie logowanie pojazdu służbowego miało miejsce w poniedziałek w Tychach około 23.30. Zaginiony ma wyłączony telefon i nie ma kontaktu z rodziną. Jego życie i zdrowie mogą być zagrożone.

Mężczyzna ma około 178 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, ciemne włosy, zarost (wąsy i broda), brązowe oczy, bliznę na lewym przedramieniu. Ostatni raz miał na sobie krótkie spodenki jeansowe koloru niebieskiego, ciemną koszulkę z nadrukiem na klatce piersiowej, czarne, sportowe buty, może mieć szarą ramoneskę i czarny plecak.

W przypadku posiadania informacji, które mogą pomóc w odnalezieniu 33-latka lub ustalenia jego miejsca pobytu, mundurowi proszą o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni – Oksywiu tel. 47-74-21-555 (dyżurny jednostki) lub pod numerem alarmowym 112.Źródło : https://gdynia.policja.gov.pl/