Kolejni piłkarze opuszczają tyski GKS.

 


Z GKS-em Tychy żegnają się Konrad Jałocha i Maciej Mańka. Oprócz nich odchodzą również Kamil Szymura oraz bramkarze Adrian Odyjewski i Kacper Dana. Kontrakty całej trójki zawodników wygasają z końcem czerwca i nie zostaną przedłużone.

Konrad Jałocha z trójkątem na piersi rozegrał w sumie 176 spotkań. W 47 z nich zachował czyste konto. „Jało” dziękujemy za reprezentowanie barw GKS-u Tychy i życzymy powodzenia w dalszej karierze.

Maciej Mańka w trakcie całej swojej bogatej trójkolorowej karierze rozegrał łącznie 329 meczów w których zdobył 32 bramki. Przez wszystkie lata zapracował sobie na miano żywej legendy klubu, która może być teraz wzorem dla młodszych pokoleń.

Kamil Szymura spędził trzy ostatnie sezony. W tym czasie rozegrał 70 meczów w trójkolorowych barwach, w których strzelił trzy gole.

Adrian Odyjewski miniony sezon kończył jako podstawowy golkiper pierwszoligowca, a łącznie w pierwszym zespole rozegrał 13 spotkań.

Kacper Dana, który zazwyczaj występował w drugiej drużynie GKS-u, w zakończonych przed kilkoma dniami rozgrywkach zanotował debiut w pierwszym zespole w meczu 1. kolejki z Chojniczanką Chojnice.


Źródło : https://gkstychy.info/pilka-nozna/