Kamil Lewartowski i Mateusz Kubiaczyk przedłużyli swoje kontrakty z GKS-em.

 


GKS Tychy kompletowanie składu na nadchodzący sezon rozpoczął od zabezpieczenia bramki. Kamil Lewartowski oraz Mateusz Kubiaczyk parafowali kontrakty, które będą obowiązywały przez najbliższy sezon. Oznacza to, że na tej pozycji skład tyszan nie ulegnie zmianom w porównaniu do ubiegłych rozgrywek ligowych.

Kamil Lewartowski swoją przygodę z seniorską drużyną GKS Tychy rozpoczął już w 2015 roku. W sezonie 2023/24 wychowanek MOSM Tychy o pozycję numer jeden w tyskiej bramce będzie walczył z Tomášem Fučíkiem.

W minionym sezonie Lewartowski nie miał zbyt wielu okazji do gry między słupkami tyskiej bramki. W ośmiu spotkaniach sezonu zasadniczego bronił ze średnią skutecznością 90%.

Trzecim golkiperem trójkolorowych pozostanie Mateusz Kubiaczyk. Młody tyszanin związał się z GKS Tychy swoim pierwszym profesjonalnym kontraktem w ubiegłym sezonie. Niestety jeszcze nie udało mu się zadebiutować w bramce, ale między innymi podczas ćwierćfinału play off przeciwko Marma Ciarko STS Sanok był zmiennikiem Kamila Lewartowskiego.

This slideshow requires JavaScript.

 Źródło : https://gkstychy.info/hokej/