GKS Tychy podzielił się punktami z Arką Gdynia.

Rywalizacja miała niezwykle dramatyczny przebieg, a dwa gole padły w doliczonym czasie gry. Przy stanie 1:1, w czwartej dodatkowej minucie do siatki trafił Karol Czubak. Gdy wydawało się, że gdynianie sięgną po komplet oczek, w ostatnich sekundach Przemyslaw Stolc sfaulował we własnym polu karnym Petra Buchtę i sędzia podyktował „jedenastkę”. Do piłki podszedł Krzysztof Wołkowicz, uderzył jednak sam w środek i Daniel Kajzer odbił futbolówkę. Zrobił to jednak tak niefortunnie, że napastnik GKS-u zdołał ją skutecznie dobić efektownym „szczupakiem” i w ten sposób zapewnił swojej drużynie punkt.

GKS Tychy 2-2 Arka Gdynia
Bramki : Krzysztof Wołkowicz 60, 90 – Karol Czubak 14, 90

GKS Tychy : 13. Konrad Jałocha – 99. Dominik Połap, 6. Nemanja Nedić, 33. Jakub Tecław, 11. Krzysztof Wołkowicz – 21. Krzysztof Machowski (74, 10. Antonio Domínguez), 23. Mateusz Radecki, 25. Wiktor Żytek, 98. Mateusz Czyżycki (74, 88. Natan Dzięgielewski), 77. Patryk Mikita (90, 3. Petr Buchta) – 19. Daniel Rumin (69, 71. Kacper Skibicki).

Arka Gdynia : 22. Daniel Kajzer – 32. Przemysław Stolc, 4. Martin Dobrotka, 13. Ołeksandr Azaćkyj, 94. Dawid Gojny – 37. Mateusz Stępień (74, 77. Mateusz Żebrowski), 6. Sebastian Milewski (90, 26. Adrian Purzycki), 55. Janusz Gol, 17. Luan Capanni (85, 8. Marcus Vinícius), 21. Kacper Skóra – 68. Karol Czubak.

żółte kartki: Wołkowicz, Radecki, Żytek – Dobrotka, Skóra, Czubak.
czerwone kartki: Mateusz Radecki (78. minuta, Tychy, za drugą żółtą) – Marcus Vinícius (90. minuta, Arka, za obrazę sędziego).

sędziował: Paweł Pskit (Łódź).
widzów: 3148.