Porażka tyskich koszykarzy w Wałbrzychu.

Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych pokonał GKS Tychy i przypieczętował pierwsze miejsce po rundzie zasadniczej.
Pierwsza kwarta przebiegała pod dyktando gospodarzy i po 10 minutach gry Górnik wypracował aż 18 punktów przewagi. W drugiej kwarcie GKS próbował odrabiać straty i była to najlepsza kwarta w wykonaniu gości, którzy zdobyli 25 punktów przy 21 oczkach Górnika. Do przerwy Górnik prowadził 49:35 dzięki przewadze z pierwszej kwarty.
Po trzeciej kwarcie na tablicy widniał wynik 63:47. Ostatnia kwarta również wypadła na korzyść Górnika, który zdobył 14 punktów a rywale zaledwie jeden punkt mniej. Ostatecznie na własnym parkiecie lepszy okazał się Górnik, wygrywając całe spotkanie 77:60.
Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych – GKS Tychy 77:60 (28:10, 21:25, 14:12, 14:13)Górnik Trans.eu Zamek Książ : Chidom 19, Kordalski 12, Majewski 11, Niedźwiedzki 11, Walski 10, Sitnik 7, Stopierzyński 4, Sobkowiak 2, Durski 1, Kruszczyński 0, Ratajczak 0.

GKS Tychy : Wieloch 16, Kędel 10, Trubacz 10, Koperski 6, Kamiński 5, Chodukiewicz 4, Mąkowski 4, Nowakowski 3, Danielak 2, Krajewski 0, Wspaniały 0, Ziaja 0.