Pokaz siły tyskiego GKS-u w 3 tercji w meczu z Unią. Tyszanie odrabiają straty w play offach.

„Święta Wojna” przeniosła się do Tychów. Po dwóch porażkach poniesionych na wyjeździe hokeiści GKS-u Tychy wykorzystali atut swojej tafli i pokonali Unię 5:2, strzelając w trzeciej tercji pięć bramek. Trzy z nich wpadły w niespełna 2,5 minuty !!

GKS Tychy – Unia Oświęcim 5:2 (0:1, 0:1, 5:0)

• 0:1 – Szczechura A. – 19:54
  • 0:2 – Dziubiński K. – 32:37
  • 1:2 – Dupuy J. – 43:27 (5/4)
  • 2:2 – Szturc R – 44:33 (5/4)
  • 3:2 – Mroczkowski C. – 46:11
  • 4:2 – Ciura B. – 58:35 (do pustej bramki)
  • 5:2 – Szturc R – 59:08 (do pustej bramki)

GKS Tychy : T. Fučík – B. Pociecha, O. Kaskinen, M. Gościński, F. Starzyński, B. Jeziorski – O. Jaśkiewicz, O. Bizacki, O. Šedivý, F. Komorski, R. Szturc – A. Younan, A. Nilsson, C. Mroczkowski, A. Boivin, J. Dupuy – M. Ubowski, B. Ciura, J. Juhola, R. Galant, S. Marzec.

Unia : K. Lindskoug – R. Diukow, A. Jerofejevs, E. Ahopelto, K. Dziubiński, P. Padakin – F. Pangiełow-Jułdaszew, K. Jākobsons, T. Da Costa, M. Cichy, A. Szczechura – P. Bezuška, P. Noworyta, J. Sołtys, Ł. Krzemień, S. Kowalówka – M. Noworyta, K. Paszek, T. Laakso, D. Wanat, A. Prusak.