GKS Tychy przegrał w doliczonym czasie z Wisłą Kraków.

W meczu 23. kolejki Fortuna 1 Ligi piłkarze GKS Tychy ulegli na wyjeździe drużynie Wisły Kraków 1:2

Ángel Rodado już na początku spotkania mógł wpisać się na listę strzelców. Silnym uderzeniem z woleja nie zdołał jednak pokonać Jałochy. Pomimo licznych bramkowych szans i przewagi Wisły Kraków, oba zespoły schodziły do szatni przy bezbramkowym remisie dzięki bardzo dobrej dyspozycji Konrada Jałochy. Wiślacy w 53. minucie w końcu dopięli swego i to oni wyszli na prowadzenie w meczu za sprawą Bartosza Jarocha. Do remisu doprowadził Krzysztof Wołkowicz, który wykorzystał rzut karny w 66. minucie. Końcówkę spotkania goście kończyli w dziesiątkę po drugiej żółtej kartce Radeckiego. Bramkę na wagę trzech punktów w 96. minucie meczu zdobył Luis Fernandez, pewnie wykonując jedenastkę.

Wisła Kraków – GKS Tychy 2:1 (0:0)
1:0 – Bartosz Jaroch (53.)
1:1 – Krzysztof Wołkowicz (66. rzut karny)
2:1 – Luis Fernández (90. rzut karny)

Sędziował: Marcin Kochanek (Opole).

Wisła Kraków: 31. Mikołaj Biegański – 25. Bartosz Jaroch, 26. Igor Łasicki, 4. Boris Moltenis, 28. David Juncà – 19. Miki Villar (71, 11. Mateusz Młyński), 3. Tachi (72, 66. Vullnet Basha), 8. James Igbekeme (79, 41. Kacper Duda), 10. Luis Fernández, 37. Álex Mula – 9. Ángel Rodado (79, 14. Michał Żyro). Trener Radosław Sobolewski.

GKS Tychy: 13. Konrad Jałocha – 21. Krzysztof Machowski, 3. Petr Buchta, 33. Jakub Tecław, 6. Nemanja Nedić Ż, 11. Krzysztof Wołkowicz – 98. Mateusz Czyżycki (46, 71. Kacper Skibicki), 25. Wiktor Żytek, 8. Jan Biegański (66, 10. Antonio Domínguez), 23. Mateusz Radecki Ż Ż – CZ (84.) – 77. Patryk Mikita (67, 19. Daniel Rumin). Trener Dominik Nowak.