Wicemarszałkini Senatu RP – Gabriela Morawska-Stanecka – jak co roku zagrała z WOŚP.

 


„Gramy do końca świata i o jeden dzień dłużej!” – Wicemarszałkini Senatu RP Gabriela Morawska-Stanecka w tym roku ponownie wzięła aktywny udział w Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Biuro przy ul. Grota-Roweckiego zamieniło się w ogrzewalnię dla wolontariuszy WOŚP, na których czekały gorące napoje i słodkie przekąski.

Senatorka wzięła udział w wydarzeniach organizowanych przez Tyski Sztab WOŚP na Placu Baczyńskiego, jak również w organizowanej przez Sztab WOŚP w Lędzinach licytacji, przekazując zaproszenie na Wspólne zwiedzanie Senatu RP i kawę w gabinecie Wicemarszałkini – dla zwycięzcy. Zaproszenie o tej samej treści trafiło do Sztabu w Bieruniu i umieszczone w internetowych aukcjach WOŚP. Ponadto, Tyski Sztab WOŚP poinformował o przekazaniu przez Senatorkę niezwykłego przedmiotu licytacji – będącego okazją na zostanie jej asystentem w Senacie RP przez jeden dzień. Licytacje wciąż trwają a link do nich umieszczony jest poniżej.

Senatorka Gabriela Morawska-Stanecka dołączyła również do pomocy w liczeniu środków zebranych przez wolontariuszy w Tyskim Sztabie WOŚP.

Licytacje:
Licytacja „Zostań asystentem Wicemarszałkini Senatu RP na jeden dzień”
Licytacja „Zaproszenie na kawę z Wicemarszałkinią Senatu RP”