W meczu 41. kolejki PHL GKS Tychy uległ GKS Katowice 1-4. Spotkanie rozpoczęło się po myśli gospodarzy, którzy już w drugiej minucie za sprawą Dupuy wyszli na prowadzenie. Niestety później do głosu doszli już przyjezdni. „Gieksa” kolejne dwie tercje wygrała po 2-0, a wynik spotkania strzałem do pustej bramki ustalił Grzegorz Pasiut.

GKS Tychy – GKS Katowice 1:4 (1:0, 0:2, 0:2)

1:0 Jean Dupuy (01:54, 4/4)
1:1 Grzegorz Pasiut – Brandon Magee, Bartosz Fraszko (26:59)
1:2 Matias Lehtonen – Marcin Kolusz (27:49)
1:3 Maciej Kruczek – Matias Lehtonen (52:36, 4/4)
1:4 Grzegorz Pasiut (59:05 – do pustej bramki)

GKS Tychy: T. Fučík – B. Pociecha, B. Ciura, O. Šedivý, M. Ubowski, B. Jeziorski – A. Younan, A. Nilsson, C. Mroczkowski, A. Boivin, J. Dupuy – O. Jaśkiewicz, O. Kaskinen, S. Marzec, F. Starzyński, J. Bukowski – J. Krzyżek, O. Bizacki, M. Gościński, R. Galant, R. Szturc.

GKS Katowice: J. Murray – M. Rompkowski, M. Kruczek, B. Fraszko, G. Pasiut, B. Magee – A. Varttinen, J. Wanacki, J. Šimek, J. Monto, M. Lehtonen – M. Kolusz, P. Wajda, M. Bepierszcz, T. Pulkkinen, P. Krężołek – K. Maciaś, P. Ciepielewski, I. Smal, S. Hitosato.