Wygrana GKS-u po dogrywce w sparingu z KKS Kalisz.

Wczoraj w Wałbrzychu GKS Tychy rozegrał mecz sparingowy. Tyszanie wygrali po dogrywce z KKS Kalisz 3:2.

Pierwsza połowa starcia z pierwszoligowcem zakończyła się bezbramkowym remisem. Na dwa niecelne strzały tyszan z dystansu, kaliszanie odpowiedzieli dwoma celnymi uderzeniami, z którymi z trudem poradził sobie Kostrzewski.

W drugiej połowie GKS dwa razy obejmował prowadzenie, a KKS dwa razy doprowadził do wyrównania.

Trenerzy już przed meczem umówili się na 30-minutową dogrywkę i właśnie w dodatkowym czasie gry GKS zdobył trzecią bramkę.

GKS Tychy – KKS Kalisz 3:2 (2:2, 0:0)

• 1:0 Kacper Skibicki 55,
  • 1:1 Mateusz Wysokiński 58,
  • 2:1 Krzysztof Machowski 63,
  • 2:2 Michal Bezpalec 84,
  • 3:2 Mateusz Radecki 104.

GKS Tychy: 44. Adrian Kostrzewski (91, 22. Kacper Dana) – 21. Krzysztof Machowski (71, 99. Dominik Połap), 3. Petr Buchta (91, 18. Oscar Boateng), 6. Nemanja Nedić (71, 30. Kamil Szymura), 11. Krzysztof Wołkowicz (71, 26. Mikołaj Oleksy) – 71. Kacper Skibicki (71, 88. Natan Dzięgielewski), 25. Wiktor Żytek (71, 15. Michał Ploch), 10. Antonio Domínguez (61, 23. Mateusz Radecki), 28. Miłosz Pawlusiński (61, 98. Mateusz Czyżycki), 19. Daniel Rumin (87, 9. Aleksander Biegański) – 77. Patryk Mikita (61, 7. Marcin Kozina). Trener Dominik Nowak.